Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

W. Nietsch, Cartoon
Startprijs 100 EUR

W. Nietsch. Cartoon-schildering. 60-er/70-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Auerhaan in de bergen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Duitse School. 80-er Jaren. Auerhaan in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaar, Kustgezicht
Startprijs 100 EUR

H.J. Wijngaar. Circa 1930. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Landschap met Indonesische landarbeiders in rijstveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

A. Schaap, Hollands havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

A. Schaap. 20e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.

M. Norma, Spelende poezen
Startprijs 100 EUR

M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.

Otto Schulze, Tiroler man met hoed
Startprijs 100 EUR

Otto Schulze. München. 1852 - 1930. Tiroler man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.

W. Meyer, Romantisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

W. Meyer. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met paardenkar en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 16 cm. In goede staat.

Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Startprijs 100 EUR

Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Stadsgezicht met gracht Hugo Landheer.
Startprijs 100 EUR

20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Aap aan ketting
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Aap aan ketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret jonge Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Endlich, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 56 cm. In goede staat.

Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startprijs 125 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

F. Trümper, Zangvogel op tak
Startprijs 125 EUR

F. Trümper. 2002. Enschede. Zangvogel op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR

Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startprijs 140 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

A. Elhorst, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR

Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.

Jan Jans, Boerenvrouw + affiche
Startprijs 150 EUR

Jan Jans. 1893 - 1963. Karakteristieke Twentse boeren vrouw. Herkomst tentoonstelling + affiche. Galerie Needien. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

J. Altink, Gronings landschap
Startprijs 150 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. Gronings landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Jan van Delft, Dorp aan het water
Startprijs 150 EUR

Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR

Theo Wiegman. Stilleven, keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Boerenerf met kippen
Startprijs 150 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1930. Boerenerf met waterput en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J.W. van Lohuizen, Interieur met twee katten
Startprijs 150 EUR

J.W. van Lohuizen. Titel: Bij Arie Spruit alias Caree in de hut 1939. Interieur met twee katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 31 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 150 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam
Startprijs 150 EUR

Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Frits Maris, Twee kippen en haan
Startprijs 150 EUR

Frits Maris. 1873 - 1935. Twee kippen en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

F. Trümper, Auerhaan
Startprijs 150 EUR

F. Trümper. 2003. Enschede. Auerhaan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee vrouwen in interieur
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vrouwen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

L.Scheen, Pin Up
Startprijs 160 EUR

Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startprijs 170 EUR

G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 170 EUR

Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Startprijs 175 EUR

Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, Hollands havengezicht
Startprijs 180 EUR

Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jur. M. Beek, Bomschuiten bij strand
Startprijs 180 EUR

Jur. M. Beek. 20e Eeuw. Bomschuiten bij strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 180 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR

Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Naakte dame
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. Naakte dame. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 41 cm. In goede staat.

Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 180 EUR

Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek
Startprijs 200 EUR

Vijf maal Jan te Wierik. 1954 - 2002. Vier maal flessen wijn, Jan te Wierik + boek, 1 hond van snoep. Handgesigneerd met lithografieën. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Figuren in interieur
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in interieur (buste ontbloot). Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Startprijs 200 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.