Groot oud Chinees rolschilderij. Berglandschap met waterval. Gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: 194 x 73 cm. In goede staat.
Oud Russisch ikoon. 20e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Gesigneerd. Afmeting: 31 x 23,5 x 3 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. Circa 1930. Stilleven met papavers. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1949. 1876 - 1959. Twents landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Besneeuwd landschap met boerenhuis, figuren en paardenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18 cm. In goede staat.
Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees aquarel. Circa 1900 of ouder. Twee figuren onder lampion. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Vier kleine schilderijen. Bestaande uit: Rewe, stilleven. Ongesigneerd, stilleven rood. Landschap met boerenhuis. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede st...
Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.
Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Colin. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1954. Stoomtrein. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 44 cm. In goede staat.
C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.