Jan Schaeffer. Raderboot op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Jan Bedijs Tom (momogram). 1813 - 1894. Koeien bij de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Veldslag met cavalerie. 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 13,5 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1986. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 28 - 200. Boerderij in de winter. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 118 - 150. Boerderij in de sneeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Henk Schuring '65. Enschede 1928 - 1984. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Pit van Loo. Winsum 1905 - Groningen. Flatgebouw met antennes. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
L. van Groningen. 1884 - 1970. Dorpsstraat Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse icoon met vergulding. Opus Caroli Crivelli Veneti 1482. Krimpnaad in paneel. Afmeting: 47 x 87 cm. In redelijk/goede staat.
Herman Krikhaar. 1930 - 2010. Abstracte figuratieve naakte figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa: 1900. 'Vissersvolk op besneeuwd strand'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Dorpsgebouw. Nr. 214 - 300. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Hollandse platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jacht stilleven. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.
J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
W. Lammers. 1857 - 1913. Hoenderhof in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 35 cm. In goede staat.
Ferdinand Bac. Circa: 1915. 1859 - 1952. Feest vierende figuren bij balkon. Potlood op papier. Afmeting: 30 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Anton Funke Küpper. 1869 - 1955. Stilleven met fruit, vaas, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
F.A. Oostveen. 1885 - 1979. Aapje met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 32,5 x 27,5 cm. In goede staat.
J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Kip. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Compositie met duiven op stropdas. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat .
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Vijf portretten. Onder andere met monogram 'M'. Vermoedelijk Duitse school. 20e Eeuw. Olieverf op linnen + paneel. Afmeting: 39 - 52 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . Varken. Acryl op papier. Afmeting: 17 x 12,5 cm. In goede staat.
Nefkens. Circa: 1900. Herder met komende schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 49 cm. In goede staat.
Cor Noltee. Stilleven met appelen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse achterglas-schilderij in Japanse lijst. Twee-master. Die Oder geführt von Capt. Friedrich Schauer. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.