Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Vier lithografieën JAS. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Tulpen Mokrum Red, Bellona, Orange Favourite, Mabel Vilolet. Litho op papier. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.
L. de Pont. Circa: 1900. Miniatuur landschap op koper geschilderd. Kerk op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 10 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat