Ids Wiersma 1924. 1878 - 1965. 'Gezicht op Dokkum'. Ets op papier. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.
A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x39.cm. In goede staat.
Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
W. Kas, circa 1900. Hollandse school. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Jean Cocteau, 1889-1963. 'Twee gezichten'. Uitgegeven door Art Foulard. Lithografie op zijde. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.
Jan Makkes 1969. 1935-1999. Kremlin in Moskau. Gouache op papier. Afmeting. 68x98 cm. In goede staat
Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afmeting . 53x36 cm. In goede staat
Russisch icoontje met heilige monnik met kruis en stool in een landschap (mogelijk Sergius van Radonesz). Het geheel in een zogenaamde "'kiod", Rusland laatste kwart 19e eeuw. Afmeting: 19x17,5cm in r...
Twee werken van Paul Serrure 1913. 19e Eeuw. (1) 'Naakt studie, Rome Carravagio'. (2) 'Studie oudere man'. Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 26 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
P. Renard (21e Eeuw). 'Hollands ijsgezicht met windmolens en vele schaatsers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x42 cm. In goede staat
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat
Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afmeting. 19x11 cm. In goede staat
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met abrikozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
A.S. Fontein. Adrianna Sophia 1886 - 1965. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 9 cm. In goede staat.
Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.
L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.
Jan Montijn 1993, (28/30), 1924-2015. 'Rocks Sumbawe'. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 25 x 10 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Japan of China. Aquarel op zijde. Vogel op bloesemtak. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
J. Baure. Stilleven met kleed, fruit en Noord Afrikaanse theekan. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1920. Zeegezicht met zeilboten en golfbrekers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger + vrouwen voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afmeting 60x44 cm. In goede staat
Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.
Grote gravure 'Le Boeuf Blanc par Paulus Potter grave par A. Radl'. 18e Eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: circa 60 x 70 cm. Gravure op papier. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. Latemse school? Verso Gerhagen 1934. 'Wit huis aan rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afmeting. 14x21 cm. In goede staat
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Collage papier abstract'. Werk van papier. Afmeting . 7,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische stadsplattegronden Swartsluis. 17e-18e Eeuw. 'I.P. C.B. Cum Privilegio'. en 'Scala von 30 Ruhten'. Afmetingen: 25 x 17,5 cm. en 15 x 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. 'Landschap met vissersboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 76 cm. In goede staat.
F.A. Mooij, 1884-1968. Boerenhuisje op terp. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
F. Deneuf, Impressionistisch strandgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, ca. 1900. Landschap met paard, eg en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting. 90x36 cm. In goede staat