Onduidelijk, 19e eeuw. '17e Eeuws huis, gedateerd 1654, in bos met koets'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'De banjospeler'. , 'De haan'. en 'De gitarist'. Afmeting: 44 x 34 cm. en 50 x 30 cm. en 44 x 35 cm. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. In goede staat.
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. Surrealistisch landschap met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Hanneke Maas, Januari 1988. "Figuren". Monotype op papier. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.
Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.
Twee maal Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Twee riviergezichten'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. en 28 x 18 cm. In goede staat.
H. van Tankeren, 1900 - 1980. 'Hoenderstal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
C.J. Mensioni 1882-1950. 'Rennende wolven'. Gouache op papier. Afmeting. 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee etsen van Hermanus Berserik. 1921-2002. 'Café' 1965-1966. en 'Zelfportret' 1966. Ets op papier. Afmeting. 29 x 20 cm en 41 x 29 cm. In goede staat.
Schilderij van A. Martens (1888-1936). 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. 'Die kippmuhle bei Dresden'. Aquarel op papier. Afmeting: 14 x 24 cm. In goede staat.
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Vier maal Hollandse hand ingekleurde gravures met wapens. Eén maal 'Wapen des Aertsbisdoms Besancon'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Mentz'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Trier'. Eén maal 'W...
Jofra '69. 'Dames buste in Andy Warhol-stijl'. 'Lady in red' (verso). Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J.H. Lamy, 19e eeuw. 'Damesportret in ovale lijst'. Olieverf op linnen. Afmeting. 64x52 cm. In goede staat.
J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915. 'Havengezicht met Barokkerk en stoomboot'. Olieverf op paneel, Afmeting 38 x 28 cm. In goede staat.
Emiel Bruggeman, 1956. 'Screbenica'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting. 59 x 120 cm. In goede staat.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.
Freya Clevers. Belgische school. 'Moeder met kinderen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. In goede staat.
Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.
T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Nelly Goedewangen, 1880 - 1953. 'Stilleven, vaas met bessen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...
Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Noord-Hollands dorp. Pastel op papier. Afmeting: 53 x 74 cm. In goede staat.
Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
Frank Arts, Portret naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846 - 1920. Stilleven: met mand, bloempotten etc.. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.
Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.
De Putter ? 20e Eeuw. 'Marktgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Hollands ijsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Grissaille'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Piet in 't Hout Jr. 1879 - 1965. 'Stadsgezicht met gracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 20 cm. In goede staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.
A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936. Plasgezicht bij Olst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk, 1879 - 1949. 'Medeteriaans marktgezicht met vrouw bij groentes' (Madeira). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 92 cm. In goede staat.
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Henk Roosink (Rijssen) 1960. 'Eendenfamilie in bosschage'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal'. Olieverf op linnen Afmeting 90 x 60cm. In goede staat.
A.M. Geijp, 1855-1926. 'Landschap met sprokkelvrouw'. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afmeting. 58x43 cm. In goede staat.
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
E. Maas. Circa: 1900. 'Landschap met kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.
Gesigneerd Cobra. Grote beschilderde houtsculptuur in Cobra stijl. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Edmund Caldwell 1897. 1852-1930. Bewapende Afrikaanse ivoorhandel karavaan. (sepia met ophogend wit). Sepia op papier. (kleine vochtvlekjes) Afmeting: 21 x 35 cm. In redelijke staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
Zeldzame handgeschilderde miniatuur van Frederik Willem I van Brandenburg (Duitsland) Friedrich Willem der Grosse Kurfürst. 17e-18e Eeuw, op ivoor geschilderd (géén reproductie!). Mooie gedetailleerde...
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Schotel, 20e eeuw. 'Schipbreuk op wilde zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 78 x 120 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. 'Bergachtig landschap met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 57x48 cm. In redelijk/goede staat.
A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.
Teruo Onuma, 1933 Italië. 'Surrealistisch landschap Onuma'. Olieverf op linnen. Afmeting. 116x90 cm. In goede staat.
A. Karssen, 1945 - ...... 'Vissers met trekpaarden bij bomschuit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 40 cm. In goede staat.
J.W. de Gruyter, 1856-1908. Vissersboten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918 Sliedrecht. 'Eendenfamilie aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Bekende beroemde 16e eeuwse Duitse landkaart Stad Ratzenburg, door Gerdt Hane 1588. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.
Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.
Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.
Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. 'Gevangenen in ketenen'. . Olieverf op linnen.Afmeting. 113x96 cm In goede staat.
Jörg Remé 1968. 1941- . 'Surrealische vrouwenfiguur'. Olieverf op linnen. Afmeting. 85x65 cm. In goede staat.
Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. 'Boerderij aan beek'. Afm. 50x36 cm. In goede staat.
Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.