Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

5 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afmeting. ca. 18-30 cm. In redelijk/ goede staat

6 Portretten 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...

Boeren interieur.
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Interieur met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel Afmeting 28x37cm. In goede staat

Gravure, D. Harting
Startprijs 50 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. Ophaalbrug Amsterdam. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.

Gravure, D. Harting
Startprijs 50 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. Gracht Amsterdam. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.

P.L. v.d. Wilt, 'Boerenhuis langs beek'.
Startprijs 50 EUR

P.L. v.d. Wilt, 1908 - 1976 Rotterdam. 'Boerenhuis langs beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 51 cm. In goede staat.

L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 50 EUR

L. Nijenhuis. Circa 1930. Portret Arabier. Olieverf op paneel. Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.

Modern
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Modern maanlandschap. Acryl op papier. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat

Duits schilderij, Heinisch
Startprijs 50 EUR

O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting. 21x14 cm. In goede staat

Monogram M.F. 1909
Startprijs 50 EUR

Monogram M.F. 1909. Portret van Perzische krijgsheer. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat

R. Thiele
Startprijs 50 EUR

R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afmeting. 75x100 cm. In goede staat

A.H. Cernjaev
Startprijs 50 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afmeting. 54x100 cm. In go9ede staat

Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR

Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat

Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR

Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat

Anatolij Cernjaev
Startprijs 50 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x60 cm. In goede staat.

Russische School
Startprijs 50 EUR

Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x44 cm. In goede staat

Anatol Cernajaev
Startprijs 50 EUR

Anatol Cernajaev. Russische school. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat

Ankie Leijten van Huizen
Startprijs 60 EUR

Ankie Leijten van Huizen. 'Waterlelies'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Ad Maas
Startprijs 60 EUR

Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.