Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Portret Duitse school M.O
Startprijs 40 EUR

Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, Afmeting 90x70cm. In goede staat

Kees Hogendam 1993.
Startprijs 40 EUR

Kees Hogendam 1993. Landschap met bevrijdingsbellen. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 40 EUR

Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afmeting. 51x37cm. In goede staat

Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 40 EUR

Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afmeting. 15-22 cm. In goede staat.

Alan B. Hayman, Ree-kop.
Startprijs 40 EUR

Alan B. Hayman, Ree-kop (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

Litho achter glas
Startprijs 40 EUR

Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. Twee boeren vrouwen in punter. . Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat

Ongesigneerd, modern
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting. 48x100 cm. In goede staat.

Christian Breghan
Startprijs 40 EUR

Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afmeting. 70x90 cm. In goede staat

Gerhard Bergmann
Startprijs 40 EUR

Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat

Russische School
Startprijs 40 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat

Monogram K.O.M.
Startprijs 40 EUR

Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 40 EUR

Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afmeting . 51x37 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, Engelse School
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x30 cm. In goede staat

Walther Kohlhoff
Startprijs 40 EUR

Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.

Larens interieur
Startprijs 45 EUR

Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat

G. Daemen
Startprijs 50 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Eenden aan waterkant
Startprijs 50 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat

Damesportret, (Franse schilder)
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

N. Moerdijk
Startprijs 50 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

H. de Boer, tekening uil.
Startprijs 50 EUR

H. de Boer (H.d.B.). Bosuil op stam. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.

Antieke gravure
Startprijs 50 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Schilderijen Mexicaans
Startprijs 50 EUR

B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Kelderman
Startprijs 50 EUR

Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.