Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bruno Johansson
Startprijs 50 EUR

Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G

Schilderij berglandschap met koeien
Resultaat: 50 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

D. Rüdiger, wintergezicht
Startprijs 80 EUR

D. Rüdiger omstreeks 1900 Duitse school, wintergezicht met boerderij en beek, olieverf op paneel, Cond:G

Schilderij stilleven
Resultaat: 60 EUR

M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G

P. Tijssen stilleven
Resultaat: 50 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

P. May, portret Led Zeppelin
Resultaat: 50 EUR

P.May portret Jimmy Page Led Zeppelin, acryl op linnen, 40x50cm. Cond.:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Fridegart Knoch
Startprijs 60 EUR

Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

W. Lieman, ferme
Resultaat: 60 EUR

Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G

H.A. Willenborg
Resultaat: 60 EUR

H.A. Willenborg omstreeks 1900 winters landschap met sprokkelvrouw bij avond, olieverf op linnen 35x31cm. Cond:G

E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR

Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G

2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee x onduidelijk monogram Duitse school, 2 figurenvoorstellingen naar Carl Spitzweg, olieverf op linnen 60x20cm. Cond:R/G

G. Burkens
Startprijs 120 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G

3 antieke Franse gravures
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G

2 antieke Franse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G

P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Drie antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Japanse houtsnedes, 1x Japanse vechter met bijlen door katsushika Hokusai 1760-1849. 1x overval in tempel door katskawa Shunso,1724-1792, 1x figuren op kade door katsushika Hokusai 1760-1...

S. Seidel, bloemstilleven
Resultaat: 75 EUR

S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Deligny, aquarel
Startprijs 40 EUR

J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G

Medema, bomen
Resultaat: 50 EUR

B. Medema, landschap met bomen en ven, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G

Berglandschap, N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G