M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G
J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G
Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G
Ina Hooft '65 1894-1994 portret, olieverf op linnen 70x55cm Cond:G
Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G