Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, vaas met bloemen olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school landschap met boerenhuis en stijger, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Jan van Rijswijk 2/100 1954 Dieren, stenderkast, ets op papier 23x17cm. Cond:G
AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G
Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G
Map met negen landkaarten naar oud voorbeeld naar ,Amstel odami Apud, Gerardum Valk en Petrum schenk anno 1708, uitgegeven door Hochdt 1967 52x45cm Cond:G
Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm
G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G
Mandalay (India of Indonesië) omstreeks 1930 Boeddhistische kerken langs de rivier 26x21cm aquarel op papier Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G
Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G
Drie Duitse landkaarten, Luneburg omstreeks 1900, Mons regius 19e eeuws of ouder, en Luneburg 17e/18e eeuws grafiek op papier 42-45cm Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 landschap olieverf op linnen 52x35cm Cond:G
Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G