G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G
Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G
M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
Twee aquarellen M. Marten 2e helft 20e eeuw Mediterrane trapopgang Vaedio Cortile, Viealo di Jaeze in Fiore, aquarel op papier Cond:G 38x50cm
J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G
Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G