Monogram F.C. 19e eeuw Duitse school, stad langs een rivier, olieverf op paneel, 34x24cm. Cond:G
Anton Dirckx, Rotterdam 1878-1927, passagiersschip met zeilboten in Hollands kanaal, aquarel op papier, 51x36cm.Cond:G
Johan Rockx omstreeks 1930, Rotterdamse haven, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Pit van Loo 1970 Winsum 1905-Haren 1991(nieuwe realist) abstracte compositie, plakkaatverf op paneel 39x58cm Cond:G
A. Martens omstreeks 1930. zijlboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
Gesigneerd Francine 21e eeuw strandgezicht met figuren olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, 19e eeuws, Hollands stadsgezicht met figuren 28x23.8cm Cond;G
Hein Froonen Nieuwe Amstel 1878-1958 Drachten, jongen met konijn, olieverf op linnen 52x46cm Cond:G
Sven Erik Lund Zweedse school, Zweeds landschap, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G
Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1880, Russische school, Russisch winters landschap met figuren op het ijs en Russiche kerk, aquarel op papier, 29,5x21,5cm. Cond:G
Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G
Henri Cassiers 1858-1944, stadsgezicht Amsterdam met figuren, lithografie op papier 55x71cm. Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G
Cor Vredenberg, Vierhouten 1911-1994 Zwolle, stilleven, scheepsruim met kruiken, stormlampen etc. olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemenge techniek op linnen 100x100cm Cond:G
Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde tecniek op linnen Cond:G 100x100cm
Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G
Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Heinz Behrens 1922, Duitse school, heidegezicht met schapen en hoedster, olieverf op linnen 66x100cm. Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G
R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G
Heinrich Eckstein 1935, Duitse school, stadsgezicht St. Johannskirche, olieverf op linnen 81x61cm. Cond:G
Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G
Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G
C van de Willige, omstreeks 1900, havengezicht met tweemaster, olieverf op paneel 32x18,5cm. Cond:G
Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G
Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G
Jochem de Graaf, abstracte figuren, gemengde techniek op linnen, 120x60cm. Cond:G
Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G
Wim Vellekoop 1941-2014, abstracte compositie, acryl op papier 100x90cm Cond:G
A Merichs? Duitse school (verso Neuss) vissersvolk op het strand bij avond olieverf op paneel 22x40cm Cond:G
Maya Wildevuur 1994 nr 83/175 Titel: vogel/vissen lithografie op papier 67x57cm Cond:G
Han Jansen Kloosterburen 1931-1994 abstracte compositie acryl op papier 43x55 Cond:G
Han Jansen '75 1931-1994 abstracte compositie acryl op papier 43x55 Cond;G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G
Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G
Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G
Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G
G.Stork omstreeks 1980, bomschuiten met vissersvolk op strand, olieverf op linnen 70x60cm. Cond:G
Anthony Keizer 1897-1961, de Groenkaai Brugge België, olieverf op linnen 70x90 Cond:G
H. Balman, strandgezicht met bomschuiten en figuren, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Onduidelijk, 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Klein Russisch ikoontje moeder Gods van Feodorovsk, leeftijd onbekend 11x8.5cm
Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G
A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, duin landschap met boom 122x80cm olieverf op paneel Cond:R/G
Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G
Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G
Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G
Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
GJ Sijthoff 1867-1949 boeren interieur, met aardappelschillende vrouw, pastel op papier 30x40cm Cond:G
Jos Groin, vaas met bloemen, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
F. Delcoix omstreeks 1900 Duitse school, gezicht op Strassburg, olieverf op paneel, 26x17,5cm. Cond:R/G
Anieke perzische miniatuur, geschilderde gouache op papier 18e/19e eeuws, figuren in het gras met spel, verso originele tekst Perzisch 17x11,3cm. Cond:G
August Hermann Fricke, Duitse school, 1875 Wattenscheid-1948 Bremen, stadsgezicht met figuren (Bremeraltstadt) olieverf op paneel, 75x58cm. Cond:G
Antieke Russische ikoon moeder gods, troosters der bedroefden met gedreven messing rizza, Rizza omstreeks 1850
Onduidelijks gesigneerd omstreeks 1930, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen Cond:G 50x70cm
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G
Corneille Spiegel, 21e eeuw houten sculptuur in cobra stijl, opgebouwd in lagen, en handbeschilderd 67x45x7cm. Cond:G
J.J.H van Leeuwen Den Haag 1962 strandgezicht met figuren olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
Russisch ikoon, monnik met opengeslagen boek, ikoon ingelijst leeftijd onbekend 19,5x14,5
Jung, Duitse school omstreeks 1900 stilleven met fruit etc. olieverf op linnen 86x66cm Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G
P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G
Wolfgang Grünberg 1909-2001, Duitse school Titel: Rech o.d. Ahr, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G
Tweeveldenicoon, engel met zweetdoek, geflankeerd door 4 heiligen, onder st Joris en de draak 19e eeuws
Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Twee werken Jurien Marinus Beek, 1874-1965, strandjutter en Holland Amerika lijn, 18x14cm. olieverf op paneel Cond:G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm