Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Duits bergdorp
Startprijs 120 EUR

Monogram F.C. 19e eeuw Duitse school, stad langs een rivier, olieverf op paneel, 34x24cm. Cond:G

Anton Dirckx, aquarel
Startprijs 120 EUR

Anton Dirckx, Rotterdam 1878-1927, passagiersschip met zeilboten in Hollands kanaal, aquarel op papier, 51x36cm.Cond:G

Schilderij, haven
Startprijs 120 EUR

Johan Rockx omstreeks 1930, Rotterdamse haven, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 125 EUR

Pit van Loo 1970 Winsum 1905-Haren 1991(nieuwe realist) abstracte compositie, plakkaatverf op paneel 39x58cm Cond:G

Schilderij, A. Martens
Startprijs 125 EUR

A. Martens omstreeks 1930. zijlboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G

Francine, strandgezicht
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd Francine 21e eeuw strandgezicht met figuren olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Gesigneerd schilderij, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, 19e eeuws, Hollands stadsgezicht met figuren 28x23.8cm Cond;G

Schilderij, Hein Froonen
Startprijs 125 EUR

Hein Froonen Nieuwe Amstel 1878-1958 Drachten, jongen met konijn, olieverf op linnen 52x46cm Cond:G

Schilderij, Sven Erik Lund
Startprijs 125 EUR

Sven Erik Lund Zweedse school, Zweeds landschap, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Landkaart, Fredrick de Wit
Startprijs 125 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G

Schilderij Henk Reerink, damesportret
Startprijs 125 EUR

Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Russisch aquarel
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880, Russische school, Russisch winters landschap met figuren op het ijs en Russiche kerk, aquarel op papier, 29,5x21,5cm. Cond:G

Schilderij vossenjacht, T. Beckman
Startprijs 130 EUR

Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G

Litho, Amsterdam
Startprijs 130 EUR

Henri Cassiers 1858-1944, stadsgezicht Amsterdam met figuren, lithografie op papier 55x71cm. Cond:G

Schilderij, Sara
Startprijs 130 EUR

Sara?, twee uilen, olieverf op paneel, 45x35cm. Cond:G

Geo Poggenbeek gesigneerd
Startprijs 140 EUR

Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Straebel, wildvoorstelling
Startprijs 150 EUR

Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G

Joop Kropff
Startprijs 150 EUR

Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, Fleur Baay
Startprijs 150 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G

2 Jachtprenten, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G

Cor Vredenberg, stilleven
Startprijs 150 EUR

Cor Vredenberg, Vierhouten 1911-1994 Zwolle, stilleven, scheepsruim met kruiken, stormlampen etc. olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemenge techniek op linnen 100x100cm Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde tecniek op linnen Cond:G 100x100cm

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G

A.J. Veldhoen, portret
Startprijs 150 EUR

Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G

Schilderij, G. Niemann
Startprijs 150 EUR

G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G

Schilderij, Jan van Rhijnen
Startprijs 150 EUR

Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Jaap van Kregten
Startprijs 150 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G

.
Startprijs 150 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Heinz Behrens
Startprijs 150 EUR

Heinz Behrens 1922, Duitse school, heidegezicht met schapen en hoedster, olieverf op linnen 66x100cm. Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Startprijs 150 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G

R. Deirkauf
Startprijs 150 EUR

R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Startprijs 150 EUR

Heinrich Eckstein 1935, Duitse school, stadsgezicht St. Johannskirche, olieverf op linnen 81x61cm. Cond:G

Winterlandschap, C. Compaan
Startprijs 150 EUR

Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G

Plaquette, Clemens Briels
Startprijs 150 EUR

Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G

Schilderij, rivierlandschap
Startprijs 150 EUR

C van de Willige, omstreeks 1900, havengezicht met tweemaster, olieverf op paneel 32x18,5cm. Cond:G

Rob Verf 1969
Startprijs 150 EUR

Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G

Willem Poelman, naar Pissarro
Startprijs 150 EUR

Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G

Jochem de Graaf, figuren
Startprijs 150 EUR

Jochem de Graaf, abstracte figuren, gemengde techniek op linnen, 120x60cm. Cond:G

Meijer 1985
Startprijs 150 EUR

Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G

Wim Vellekoop, abstract
Startprijs 150 EUR

Wim Vellekoop 1941-2014, abstracte compositie, acryl op papier 100x90cm Cond:G

Schilderij, Dusseldorfer Schule
Startprijs 150 EUR

A Merichs? Duitse school (verso Neuss) vissersvolk op het strand bij avond olieverf op paneel 22x40cm Cond:G

Maya Wildevuur
Startprijs 150 EUR

Maya Wildevuur 1994 nr 83/175 Titel: vogel/vissen lithografie op papier 67x57cm Cond:G

Han Jansen, gouache
Startprijs 150 EUR

Han Jansen Kloosterburen 1931-1994 abstracte compositie acryl op papier 43x55 Cond:G

Han Jansen, gouache
Startprijs 150 EUR

Han Jansen '75 1931-1994 abstracte compositie acryl op papier 43x55 Cond;G

Schilderij, strandgezicht met vele figuren
Startprijs 150 EUR

Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G

Schilderij, Burnett
Startprijs 150 EUR

Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G

3x Bep Toscani
Startprijs 150 EUR

Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G

5x Jan Jans
Startprijs 150 EUR

Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G

Schilderij, wintergezicht op dorp
Startprijs 150 EUR

Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G

Schilderij, vissersboot strand
Startprijs 160 EUR

G.Stork omstreeks 1980, bomschuiten met vissersvolk op strand, olieverf op linnen 70x60cm. Cond:G

Schilderij Anthony Keizer, brug over stadsgezicht
Startprijs 175 EUR

Anthony Keizer 1897-1961, de Groenkaai Brugge België, olieverf op linnen 70x90 Cond:G

Balman, strand met boten
Startprijs 180 EUR

H. Balman, strandgezicht met bomschuiten en figuren, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Schilderij, Franse stad
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk, 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Startprijs 180 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Klein ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 190 EUR

Klein Russisch ikoontje moeder Gods van Feodorovsk, leeftijd onbekend 11x8.5cm

Schilderij, W. Raaphorst
Startprijs 200 EUR

Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G

Schilderij, A. Huber
Startprijs 200 EUR

A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Startprijs 200 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, duin landschap met boom 122x80cm olieverf op paneel Cond:R/G

Landkaart, Overijssel (Ottens)
Startprijs 200 EUR

Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G

Landkaart 17e eeuw, Bleau
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G

Yinka Adeyemi 1993
Startprijs 200 EUR

Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G

Xandra Donders
Startprijs 200 EUR

Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G

Aafke Kelly
Startprijs 200 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Hugo Oehme
Startprijs 200 EUR

Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G

Pastel G.J.Sijthof
Startprijs 200 EUR

GJ Sijthoff 1867-1949 boeren interieur, met aardappelschillende vrouw, pastel op papier 30x40cm Cond:G

Stilleven droogbloemen
Startprijs 200 EUR

Jos Groin, vaas met bloemen, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Schilderij, dorpsfeest
Startprijs 200 EUR

F. Delcoix omstreeks 1900 Duitse school, gezicht op Strassburg, olieverf op paneel, 26x17,5cm. Cond:R/G

Perzisch miniatuur
Startprijs 200 EUR

Anieke perzische miniatuur, geschilderde gouache op papier 18e/19e eeuws, figuren in het gras met spel, verso originele tekst Perzisch 17x11,3cm. Cond:G

Erich August Hermann, stadsgezicht
Startprijs 200 EUR

August Hermann Fricke, Duitse school, 1875 Wattenscheid-1948 Bremen, stadsgezicht met figuren (Bremeraltstadt) olieverf op paneel, 75x58cm. Cond:G

Russisch ikoon
Startprijs 200 EUR

Antieke Russische ikoon moeder gods, troosters der bedroefden met gedreven messing rizza, Rizza omstreeks 1850

Schilderij L. Wijts, koeien
Startprijs 200 EUR

Onduidelijks gesigneerd omstreeks 1930, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen Cond:G 50x70cm

Landkaart Firesland, Blaeu
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G

Sculptuur, naar Corneille
Startprijs 200 EUR

Corneille Spiegel, 21e eeuw houten sculptuur in cobra stijl, opgebouwd in lagen, en handbeschilderd 67x45x7cm. Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 225 EUR

J.J.H van Leeuwen Den Haag 1962 strandgezicht met figuren olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

Ikoon, Mitrofan Voronezhskij
Startprijs 225 EUR

Russisch ikoon, monnik met opengeslagen boek, ikoon ingelijst leeftijd onbekend 19,5x14,5

Schild stilleven met fles
Startprijs 230 EUR

Jung, Duitse school omstreeks 1900 stilleven met fruit etc. olieverf op linnen 86x66cm Cond:R/G

Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G

Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR

P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Schilderij, B. Pegot
Startprijs 250 EUR

B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Peter Wehrens
Startprijs 250 EUR

Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G

Schilderij, zeegezicht
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G

Schilderij, Wolfgang Grunberg
Startprijs 250 EUR

Wolfgang Grünberg 1909-2001, Duitse school Titel: Rech o.d. Ahr, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Jan Engel, strand
Startprijs 250 EUR

Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Klaas Bernink + boek
Startprijs 250 EUR

Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G

Ikoon, 2 delen
Startprijs 250 EUR

Tweeveldenicoon, engel met zweetdoek, geflankeerd door 4 heiligen, onder st Joris en de draak 19e eeuws

H. v. Leeuwen, stalinterieur
Startprijs 250 EUR

Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 250 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

C. van de Hart
Startprijs 250 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

Pendant Jurien Beek
Startprijs 250 EUR

Twee werken Jurien Marinus Beek, 1874-1965, strandjutter en Holland Amerika lijn, 18x14cm. olieverf op paneel Cond:G

Ongesigneerd schilderij, weverij
Startprijs 275 EUR

Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm