Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant, prof. v. Beek
Resultaat: 80 EUR

Twee maal prof van Beek kolkje Amsterdam, haven dordrecht, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond;G

Prof. v. Beek, doorgang
Resultaat: 30 EUR

Prof. van Beek omstreeks 1920 dorpsstraat met doorgang, poortje Delft, olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 250 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Willem Poelman, naar Pissarro
Startprijs 150 EUR

Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G

Jochem de Graaf, figuren
Startprijs 150 EUR

Jochem de Graaf, abstracte figuren, gemengde techniek op linnen, 120x60cm. Cond:G

C. van de Hart
Startprijs 250 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

Schilderij, naakte dame
Startprijs 100 EUR

Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G

Ferdinand Boersma, boerderij
Resultaat: 80 EUR

Ferdinand Boersma Hengelo 1906-1979 Twentse boerderij, olieverf op paneel 65x48cm Cond:G

Ferdinand Boersma, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven, bloemen met steengoed schaal, olieverf op paneel 31x45cm Cond:G

Ferdinand Boersma, gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 225 EUR

J.J.H van Leeuwen Den Haag 1962 strandgezicht met figuren olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

Ikoon, Mitrofan Voronezhskij
Startprijs 225 EUR

Russisch ikoon, monnik met opengeslagen boek, ikoon ingelijst leeftijd onbekend 19,5x14,5

Perzisch miniatuur
Startprijs 200 EUR

Anieke perzische miniatuur, geschilderde gouache op papier 18e/19e eeuws, figuren in het gras met spel, verso originele tekst Perzisch 17x11,3cm. Cond:G

Papier op paneel, bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G

Erich August Hermann, stadsgezicht
Startprijs 200 EUR

August Hermann Fricke, Duitse school, 1875 Wattenscheid-1948 Bremen, stadsgezicht met figuren (Bremeraltstadt) olieverf op paneel, 75x58cm. Cond:G

Russisch ikoon
Startprijs 200 EUR

Antieke Russische ikoon moeder gods, troosters der bedroefden met gedreven messing rizza, Rizza omstreeks 1850

Klingebögle
Startprijs 60 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

Schilderij L. Wijts, koeien
Startprijs 200 EUR

Onduidelijks gesigneerd omstreeks 1930, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen Cond:G 50x70cm

Schilderij, zeeslag
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, zeeslag, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, Franse stad
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk, 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 275 EUR

Han Bruinenberg 1950-2015 geschilderde copy van een schilderij van Rembrandt van Rhijn (imposant schilderij) olieverf op linnen 130x160cm Cond:G

Meijer 1985
Startprijs 150 EUR

Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G

Wim Vellekoop, abstract
Startprijs 150 EUR

Wim Vellekoop 1941-2014, abstracte compositie, acryl op papier 100x90cm Cond:G

Marte Röling
Resultaat: 450 EUR

Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G

Pendant Jurien Beek
Startprijs 250 EUR

Twee werken Jurien Marinus Beek, 1874-1965, strandjutter en Holland Amerika lijn, 18x14cm. olieverf op paneel Cond:G

Landkaart Firesland, Blaeu
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G

Klein ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 190 EUR

Klein Russisch ikoontje moeder Gods van Feodorovsk, leeftijd onbekend 11x8.5cm

Schilderij, Josef Seckel
Startprijs 350 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Startprijs 180 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Jac Witjens, kippen bij boerderij
Startprijs 100 EUR

Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder en kippen,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G

Schilderij Anthony Keizer, brug over stadsgezicht
Startprijs 175 EUR

Anthony Keizer 1897-1961, de Groenkaai Brugge België, olieverf op linnen 70x90 Cond:G

Schilderij op rol
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinese papier met zeide rol met schrift en signatuur, 20e eeuw, in goede staat 234x36,5øcm.

3 Werken van Theo Goedvriendt
Startprijs 60 EUR

Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G

Diverse tekeningen Theo Goedvriendt
Resultaat: 70 EUR

Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G

Schilderij, Dusseldorfer Schule
Startprijs 150 EUR

A Merichs? Duitse school (verso Neuss) vissersvolk op het strand bij avond olieverf op paneel 22x40cm Cond:G

Maya Wildevuur
Startprijs 150 EUR

Maya Wildevuur 1994 nr 83/175 Titel: vogel/vissen lithografie op papier 67x57cm Cond:G

Charles Bartlett
Startprijs 50 EUR

Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G

Schilderij, vissersboot strand
Startprijs 160 EUR

G.Stork omstreeks 1980, bomschuiten met vissersvolk op strand, olieverf op linnen 70x60cm. Cond:G

Han Jansen, gouache
Startprijs 150 EUR

Han Jansen Kloosterburen 1931-1994 abstracte compositie acryl op papier 43x55 Cond:G

Aafke Kelly
Startprijs 300 EUR

Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G

Han Jansen, gouache
Startprijs 150 EUR

Han Jansen '75 1931-1994 abstracte compositie acryl op papier 43x55 Cond;G

Schilderij, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Achttiende eeuws Duits religieus Barokschilderij, in goede ongerestaureerde staat, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G

Pendant
Resultaat: 140 EUR

Monogram 1875, pendant, twee landschappen met paarde en wagens en figuren, olieverf op paneel 35x45cm. Cond:G

Abraham Hulk Junior
Resultaat: 160 EUR

Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G

Chinees aquarel
Startprijs 50 EUR

Oude antieke Chinese ingekleurde gesigneerde houtsnede, met bever in boom voorstelling(vouwnaad beschadigd) 33x26cm. houtsnede op papier, Cond:R

Toon de Jong, landschap
Resultaat: 225 EUR

Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G

Schilderij, strandgezicht met vele figuren
Startprijs 150 EUR

Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G

Schilderij C.Koppenol
Resultaat: 200 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 60 EUR

J ten Cate omstreeks 1920, Hollands poldergezicht met visser en molen, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

2-Luik, Bep Toscani
Resultaat: 400 EUR

Twee kapitale werken Bep Toscani (twee luik) 1940 Amsterdam, moderne compositie met acryl en kranten, mixed media, totaal 280x170cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Schilderij (gemonogrammeerd ) Siska , bloemstilleven, olieverf op paneel, 20 eeuws. 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Burnett
Startprijs 150 EUR

Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G

Schilderij, R. Falkenberg
Startprijs 60 EUR

R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, oieverf op paneel Cond:G 39x29cm

Schilderij, monogram K.V.
Startprijs 300 EUR

Monogram KV omstreeks 1920, vaas met bloemen, olieverf op linnen 58x77cm Cond:G

Geo Poggenbeek gesigneerd
Startprijs 140 EUR

Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Schilderij, Duits bergdorp
Startprijs 120 EUR

Monogram F.C. 19e eeuw Duitse school, stad langs een rivier, olieverf op paneel, 34x24cm. Cond:G

Schilderij, de goudweger
Startprijs 60 EUR

H.v.Eijgen 20e eeuw, de goudweger, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, winterlandschap met knotwilg
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw besneeuwd landschap met knotwilgen, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Francine, strandgezicht
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd Francine 21e eeuw strandgezicht met figuren olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Jos Beeling, haven Almelo
Resultaat: 225 EUR

Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Gesigneerd schilderij, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, 19e eeuws, Hollands stadsgezicht met figuren 28x23.8cm Cond;G

3x Bep Toscani
Startprijs 150 EUR

Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G

M. v.d. Valk, bloemen
Resultaat: 110 EUR

M.v.d. Valk, waterplant, aquarel op papier 23x17cm. Cond:G

Schilderij, Hanns Herzing
Resultaat: 100 EUR

Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G

4 Indonesische werken
Resultaat: 60 EUR

Vier Indonesische miniatuur aquarellen door G. Folkertsma, Indonesische landschappen, mooie kwaliteit, aquarellen op papier 13,5x14,5cm Cond:G

Schilderij, Hein Froonen
Startprijs 125 EUR

Hein Froonen Nieuwe Amstel 1878-1958 Drachten, jongen met konijn, olieverf op linnen 52x46cm Cond:G

Aquarel, molen de Hercules
Resultaat: 50 EUR

Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G

Schilderij, Sven Erik Lund
Startprijs 125 EUR

Sven Erik Lund Zweedse school, Zweeds landschap, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Ovaal stilleven
Startprijs 50 EUR

Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G

Landkaart, Fredrick de Wit
Startprijs 125 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G

Gravure Rhenen, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zeventiende eeuws Hollandse ingekleurde gravure van Rhenen, door T Doesburgh Fecit, gravure op papier 30x24,5cm. Cond:R/G

Zhuang Hong Yi
Resultaat: 250 EUR

Zhuang Hong Yi '99 Shi Chuan China 1962, moderne compositie op rijstpapier achter PVC inlijsting, mixed media op rijstpapier, 178x97cm. Cond:G

Schilderij, landschap
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, landschap met molen, olieverf op paneel, 27,5x19,5cm. Cond:G

Antiek ikoon, heilige
Resultaat: 135 EUR

De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.

5x Jan Jans
Startprijs 150 EUR

Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G

Bernard Dufour
Startprijs 100 EUR

Bernard Dufour 1922 Parijs, havengezicht Frankrijk olieverf op linnen 45x37cm Cond:G

Heidegezicht bij avond
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G

Bernard Dufour
Startprijs 100 EUR

Bernard Dufour 1922 Parijs, Havengezicht Frankrijk, olieverf op linnen 45x37cm Cond:G

Schilderij, winter
Resultaat: 70 EUR

H. Hermans omstreeks 1900 Duitse school, schaapsherder in de sneeuw, olieverf op paneel, 18x12cm. Cond:G

Wintergezicht, restsignatuur
Startprijs 2.000 EUR

Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startprijs 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G

3x Jan Toorop
Startprijs 60 EUR

Drie reproducties van Jan Toorop, religieuse voorstellingen, reproducties op papier, 23x28cm Cond:G

Ingekleurde gravure, Het Loo
Resultaat: 130 EUR

Achttiende eeuwse gravure, paleis het Loo, in originele lijst met kroon(collection des prospects)Sevend a Augsburg au Negoce comun d lacademie Imperiale et avec defense ni den faire ui de vendre de C...

Schilderij, havengezicht
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneer omstreeks 1950, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen 40x80cm. Cond:G

Anton Heyboer, spetterkip
Resultaat: 130 EUR

Anton Heyboer Sabang 1924- Denlip 2005, kip aquarel op papier 39x28cm Cond:G

Aquarel, Paulone
Startprijs 100 EUR

Paulone april '94 titel: reflexion, vrouwelijk naakt voor spiegel, aquarel op papier 45x58cm Cond:G

Schild stilleven met fles
Startprijs 230 EUR

Jung, Duitse school omstreeks 1900 stilleven met fruit etc. olieverf op linnen 86x66cm Cond:R/G

Japanse litho, 2 vrouwen
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerde Japanse houtsnede, 19e eeuw, Geisha met man in Japans interieur, houtsnede op papier 35x24cm. Cond:G

Japanse litho, man
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerde Japanse houtsnede op papier, 19e eeuws of ouder 34x23cm. Cond:G

Teizo Ogaki
Startprijs 50 EUR

Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G

Marcel Mouly
Startprijs 50 EUR

Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G

Schilderij, Han Veneman
Resultaat: 100 EUR

Han Veneman, Vroomshoop 1939-1991 Enschede, vrouw in interieur, groot vroeg werk, olieverf op linnen 140x140 Cond:G

Indonesische school, 50-er jaren
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesische school omstreeks 1970 twee vechtende hanen olieverf op linnen 90x70cm Cond:G

Schilderij, naar van Rossum du Chattel
Startprijs 100 EUR

Naar Rossum du Chattel, omstreeks 1900, poldergezicht, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Els Hattink, 4-luik
Startprijs 100 EUR

Vier maal Els Hattink Brussel, Belgische school, abstracte compositie, acryl op paneel 30x5,5cm Cond:G

Antieke landkaart Arnhem
Resultaat: 60 EUR

Antieke landkaart Arnhem, den Rhijn stroom 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, 36x25,5cm.Cond:R