Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G
Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G
Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Twentse boerderij met koeien olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G
Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G
Vier Lionel Barrymore 1928-1954 Quiet water, rocky point nantucket Shoreside farm, lithografie op papier 19x15cm Cond:G
Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G
Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G
C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G
Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G
Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G
Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G