Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Schilderij gesigneerd Peter Lehmann 1885 Rehmagen-1961 Rehmagen, vissersvrouw en man wandelend op het strand. olieverf op linnen 77x120 Cond. G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G
Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G
Siegfried.... onduidelijk verso Siegfried pinxit Berlin Weihnacht 1926 portret Madeleine olieverf op linnen 51x65cm Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
A. van Dijck omstreeks 1920, bomschuiten op zee met vissers, beschadigd 45x55cm Cond:M
Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G
W. Simmerik, titel: bevrijdingsdag 1949, olieverf op linnen 55x60cm. Cond:G
Evert Moll 1878-1955 vaas met bloemen olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Gerlovina 21e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G