Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...
Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G
Vincenz Gorgon 1891-1961 Wenen, stadsgezicht met markt en figuren, gouache op papier 66x48cm Cond:G
Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws Kardinaal Diepenbrock, Melchior Freiherr von Diepenbrock 1798-1853, olieverf op linnen 59x72cm Cond:G
Hans Richard von Volkmann 1921, 1860-1927 Duitse school, landschap Karlsruhe Abend übers Waldtal, olieverf op linnen 86x67cm Cond:G
Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G
Ferenz Gögös 1936-2011 Kert IV 1966 (verso) Fl. 175,- figuratief-abstracte compositie, acryl op linnen 45x60cm Cond:G
Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G
Russische School (Cyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G
F Günther 1919 Duitse school, Fachwerkhuizen en eenden op de vijver, olieverf op linnen 57x40cm Cond:G
Twee werken van Otto Greiner '91 ( 1869 - 1916 Duitsland), 2x mannelijk naakt (1x beschadigd), rode potlood op papier 42x28cm. en 31x45cm. Cond.: R-G
Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G
Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, bomschuiten en figuren op strand olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 besneeuwd landschap met beek, olieverf op linnen 55x45cm Cond:G
Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G