Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Doeser (Verso)
Resultaat: 150 EUR

Verso Doeser, toegeschreven aan Jacobus Johannes Doeser ( 1884 - 1970), olieverf op linnen, vaas met bloem 60x80cm. Cond.: G

12
Resultaat: 150 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis aan het water met zeilboten, olieverf op linnen (marouflé) 40x28cm Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 150 EUR

J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, Le Blance
Resultaat: 150 EUR

J.Leblanc (Alexander Terhell 1863-1949) poldergezicht met visser, olieverf op linen 31x45cm Cond:G

Schilderij E. Rabbers, margrieten
Resultaat: 150 EUR

Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, vaas met margrieten, olieverf op paneel 60x50cm Cond:G

H. ten Kate, zittende edelman
Resultaat: 145 EUR

Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G

Schilderij J.Zondag
Resultaat: 140 EUR

Jan Zondag 1965, 1891-1982 Blaricum, titel maannacht 100x80cm olieverf op paneel Cond:G

Schilderij, doorkijk
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, doorkijk met figuren 57x47cm. Cond.: G

C. Koppenol
Resultaat: 140 EUR

C.Koppenol 20e eeuw Hollandse school, strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 25x19cm Cond:G

naar Mackenzie, man met paard
Resultaat: 140 EUR

M.H Mackensle (geen mackenzie) besneeuwd stadsgezicht met paarden en slee(worm in spierraam) olieverf op linnen 43x51cm Cond:M

Ongesigneerd portret
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R

Schilderij, Ton Anconé
Resultaat: 130 EUR

Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Damesportret, Henk Reerink
Resultaat: 130 EUR

Henk Reerink(Hengelo) portret vrouw van Rembrand, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

2 Aquarellen, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G

Schilderij Arend v/d Pol, schapen
Resultaat: 125 EUR

Arend van de Pol 1886-1956, landschap met schapen 49x37,5cm olieverf op linnen Cond:R/G

H. Spenger
Resultaat: 120 EUR

Heinz Sprenger ( Duitse School 1914 - 1984), olieverf op linnen, havengezicht met vissersboten 100x70cm. Cond.: G

Twee gravures
Resultaat: 120 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in lijst door F.Boucher, J.B.Simonet Sculp, bovenrand iets ingekort voor lijst 12-8cm gravures op papier Cond:R

Schilderij W. van Bemmel
Resultaat: 110 EUR

W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G

Landkaart Middelburg
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G

Schilderij, Balman
Resultaat: 110 EUR

M.Balman, bomschuiten op strand met schelpenvissers, olieverf op paneel 37x29 Cond:G

Schilderij, gesigneerd Zwart
Resultaat: 110 EUR

Zwart 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met figuren bij Katwijk, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Schilderij, Giethoorns landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en koeien 70x50cm. Cond.: G

M. Fritz 1881
Resultaat: 100 EUR

M. Fritz 1881 (Duitse School), olieverf op linnen, herenportret 47x62cm. Cond.: G

Erich Röhle
Resultaat: 100 EUR

Erich Röhle ( 1903 - 1991), collage op papier, collage Erich Röhle Glanchau 40x30cm. Cond.: G