Verso Doeser, toegeschreven aan Jacobus Johannes Doeser ( 1884 - 1970), olieverf op linnen, vaas met bloem 60x80cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis aan het water met zeilboten, olieverf op linnen (marouflé) 40x28cm Cond:G
J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
J.Leblanc (Alexander Terhell 1863-1949) poldergezicht met visser, olieverf op linen 31x45cm Cond:G
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, vaas met margrieten, olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G
Jan Zondag 1965, 1891-1982 Blaricum, titel maannacht 100x80cm olieverf op paneel Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, doorkijk met figuren 57x47cm. Cond.: G
C.Koppenol 20e eeuw Hollandse school, strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 25x19cm Cond:G
M.H Mackensle (geen mackenzie) besneeuwd stadsgezicht met paarden en slee(worm in spierraam) olieverf op linnen 43x51cm Cond:M
Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R
Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Henk Reerink(Hengelo) portret vrouw van Rembrand, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G
Arend van de Pol 1886-1956, landschap met schapen 49x37,5cm olieverf op linnen Cond:R/G
Heinz Sprenger ( Duitse School 1914 - 1984), olieverf op linnen, havengezicht met vissersboten 100x70cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in lijst door F.Boucher, J.B.Simonet Sculp, bovenrand iets ingekort voor lijst 12-8cm gravures op papier Cond:R
W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
M.Balman, bomschuiten op strand met schelpenvissers, olieverf op paneel 37x29 Cond:G
Zwart 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met figuren bij Katwijk, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en koeien 70x50cm. Cond.: G
M. Fritz 1881 (Duitse School), olieverf op linnen, herenportret 47x62cm. Cond.: G