Jan Lodeizen 1939, 1892-1980 vaas met bloemen in Art deco stijl, olieverf op linnen 45x33cm Cond:G
Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G
Wim Bos, 1906-1974 Rotterdamse haven, met vele schepen en figuren olieverf op linnen (1 gaatje) 100x60cm Cond:G
P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55cm Cond;R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G
Jan Schonk, 1889-1976 kaketoe op tak, houtsnede op papier, 22x41cm Cond;G
Ludwig Valenta ( 1882 - 1943 Duitse School), olieverf op paneel, priester in interieur met boeken 21x16cm. Cond.: G
Leo Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, landsneiders bij korenschoven, houtskool op papier 49x38cm Cond:G
P. de Regt, omstreeks 1900, gesigneerd, winters landschap met wandelaar 50x34cm Cond:R
Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.
Hugo L. Braune 1922 ( 1875 - 1939/45 Duitse School), gouache op papier, kasteelvijver met zwaan 60x45cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943 Warnsborn bij Arnhem, koeien in een weiland , olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Frans Baayens, Enschede 1845-1970 Buursebeek bij Haaksbergen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Gesigneerd W.Maris(niet toegeschreven) Hollands landschap met windmolen en koeien, olieverf op paneel 9x12cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1800, barokke sepia met zwaan, engelen etc. ø30,5cm. Cond.: G
Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G
Russische school 1964, kyrrillisch gesigneerd, schilder in park, verso Anatoli Ivanovich Kovin, olieverf op paneel 38x50cm Cond;G
Wolfgang Jacke omstreeks 1930 Duitse school, Am Müggelsee, olieverf op paneel. 47x61cm Cond:G
W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G
Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G
Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G
Gesigneerd L.J Klein(niet toegeschreven) 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret oliever op paneel, 29x40cm Cond:G
Heine 20e eeuw, stilleven met spelende jonge poesjes, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Van Abcoude 20e eeuw vissersvolk aan het strand , olieverf op linnen 50x70cm Cond:G