Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Ton Schulten nr 17/200. 1938 Ootmarsum, winter 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Franz Skarbina 1885 ( 1849 - 1910), potlood op papier, studietekeningen 27x19cm.
Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum Rotterdam 1929-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Ton Schulten nr. 4/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, "Herfst 1995", handgesigneerd 50x40cm. Cond.: G
Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G
Anton Heyboer 1924-2005, fantasievoostelling met tekst, handgesigneerd, gemengde techniek op papier 43x37cm Cond:G
Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M
A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G
Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G
K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse portretten in originele lijst, portret van Tetje W. Tuconis geboren Borger, portret van Wijbren Sipkes Taconis (Joure 1791-1842) verso stamboom, craquele en beschadigingen. 45x55...
Maya Wildevuur 1944 Deventer Geishas, acryl en gemengde techniek op papier 110x80cm Cond:G
Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G
M.v.d. Berg 2e helft 20e eeuw, prachtig geschilderd met vele figuren in 19e eeuwse stijl, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G