Restsignatuur 19e eeuw, groene kool met appelen, aquarel op papier, 58x48cm Cond:G
Twee 18e eeuwse ingekleurde gravures, een gezicht op parijs en een gezicht op batavia 27x20 gravures op papier Cond:R/G
Ingekleurde 16e-17e eeuwse gravure, Laurentio Cosetro Harlemensi MDCCCC.XXX Adrianus Romanus Tipographus (Leuven 1561 - 1615 Mainz) 13,9x9cm. Cond.: G
Ongesigneerd? omstreeks 1900, landschap bij avond met molens, olieverf op paneel 35,5x25,5 Cond:G
W. Poelstra ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met kalveren 50x60cm. Cond.: G
Jan Kelderman (1914 - 1990), olieverf op linnen, schelpenvisser 30x40cm. Cond.: G
Jan van Heel, 1898-1990 den Haag, vredesduif 1963, litho op papier 14x10cm Cond:G
Vier 18e/19e eeuwse gravures met figurenvoorstellingen Frankrijk(moetranden weggeknipt, een gravure heeft klein scheurtje, verder mooie kwaliteit) 25x35cm Cond:R
Twee etsen (gravures) bergachtige landschappen met figuren, etsen op papier, 29x19cm Cond:R/G
Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G
Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling The Long Women, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Aquarel 18e eeuws, voorstellend twee engelen kijkend naar Maria met kind, aquarel/sepia op papier 9x9,7cm Cond:G
Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G
T.H. Selhorst omstreeks 1930 (1891-1982) vrouw voor boerenhuis met kippen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
J.D. Hinrichs aug. 1948 Duitse school, boerenhuis in bos met paardenkar en kippen en boer olieverf op linnen 30x40 Cond:G