Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G
J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G
Edmund Ernest Kosmowski 1900-1985 fguren op het strand, olieverf op paneel 22x29 Cond:G
Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.
F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G
G.Salvi omstreeks 1880, Spaanse of Italiaanse school, man met gitaar olieverf op paneel 25x40cm Cond:G
Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G
Max Carlier 1872-1938 Belgische school, boerne vrouw met bloemen, melk en fruit, olieverf op paneel 54x39cm Cond:G
Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met joepel 100x58cm. Cond.: R
Rob de Haan Hollandse rustplaats (impressie) mogelijk Scheveningen, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Naar Philip Wouwerman 19e eeuwse copie, bedrijvigheid bij dorpssmid, olieverf op linnen 36x46 Cond:G
H.J. Wijngaard ( Amsterdam 1922 - 2012), olieverf op linnen, IJsselgezicht met boten 60x90cm. Cond.: G
M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G
J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G
Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G
J.C. Vaarberg 1850. Weesp 1825- 1871 Amsterdam, moeder met kind op tuinbank olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R
German Grobe 1857-1938 Duitse school, bomschuiten op zee, olieverf op linnen 51x61 Cond: G
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorofskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.
Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.
Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...