Twee 19e eeuwse Duitse werken. 1maal sepia 1808 das Schloss zu Kleve(beschadigd) 1 maal steendruk 1832 das Schloss mittelbiberach (verkleurd) beide 40x26cm Cond:M/R
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G
Studiemap met diverse 19e eeuwse aquarellen in klederdracht, in goede staat, 30x25cm
Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rotsblokken 10x9cm. Cond.: G
Anneke van Schie, landschap met bloemen, olieverf op papier 33x24 Cond:G
Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G
Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014 twee baby portretten, tekening op papier Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G
Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G
WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G