Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, landweg door Twents bos 60x80cm. Cond.: G
Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met joepel 100x58cm. Cond.: R
Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.
Naar Philip Wouwerman 19e eeuwse copie, bedrijvigheid bij dorpssmid, olieverf op linnen 36x46 Cond:G
A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Leonard Sarluis 1893, De Haag 1874- Frankrijk 1949, portret van een monnik , restauratie midden rechts 117x90 Cond:R/G
A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquqrel op papier Cond:G
Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G
Gravure 17e eeuws van de Pieters Kerck door de graveur C.Hagen Fecit, in goede staat. 29,2x24,7 Cond:G
C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G
Eduard Lucke (Belgische School 1901 - 1972), olieverf op linnen, tuin met fruitbomen 71x50cm. Cond.: G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
G.Salvi omstreeks 1880, Spaanse of Italiaanse school, man met gitaar olieverf op paneel 25x40cm Cond:G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstyracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Hollands strandgezicht (copie Krause) 20e eeuw, olieverf op linnen, vele figuren op het strand 75x50cm. Cond.: G
Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G
German Grobe 1857-1938 Duitse school, bomschuiten op zee, olieverf op linnen 51x61 Cond: G
M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G
B. Janssen omstreeks 1900, polder landschap met boerenhuis, boerin met kalf, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G