G.H. Andrews, Engelse school (George Henry 1816-1898) zeilboten bij de Highcliffs, aquarel op papier.Cond:G 52x33cm
P. Renard 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende figuren 90x60cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G
van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, winters bosgezicht in de trant van Louis Apol, 21e eeuw, 24x30 cm, Cond:G
Ongesigneerd oud Perzisch schilderijtje 20e eeuw, gouache op paneel, jagers te paard 10x6cm. Cond.: G
J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G
Chris van der Windt (1877-1952) Leiden, boerderij aan het water, aquarel op papier.Cond:G 37x20cm
G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G
Koempoel Sujatno ( 1912 - 1987 Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische haven met vele figuren 58x40cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
M. Fritz ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met diverse voorwerpen 85x65cm. Cond.: G
G.J. Roermeesters(Den Haag 1844-1936) paardenkar in landschap,olieverf op paneel, 24x18cm Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
Chinees aquarel met tekst 19e-20e eeuw, aquarel op papier, voorstellend twee hoogwaardigheidsbekleders op stoel (licht gevouwen), 127x87cm. Cond.: R-G
Van der Eijndert (1924) Belgische school, Romeinse Allegorische voorstelling, olieverf op paneel 28x36cm. Cond:G
Charles Duval 1892 (Franse School), olieverf op linnen, landschap bij avond 58x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (V. Freuting of V. Frentag?), Duitse School ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met zwerfkeien 95x110cm. Cond.: G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, porseleinen schaal met kersen, 13x18 cm, cond: goed
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 3 figuren 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G
Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G
Adrie Visser (Den Haag 1887-1969) Hollands havengezicht met kerk. olieverf op linnen 35x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Höppe, Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerderij en figuren 66x48cm. Cond.: G
H. Peerson 41 (Engelse School), olieverf op paneel, tijgerkop 32x35cm. Cond.: G
H.S.Hultman 20e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op laneel 30x40cm Cond:G
Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, meisje met hond 46x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G
Thekla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G
J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G
Gesigneerd naar H.C Delphy omstreeks 1980,riviergezicht bij avond met stoomboot, olieverf op linnen. 24x18cm Cond:G
Schutz 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G
Gerard Cox jr. ( 1902 - 1982), pastel op papier, duinlandschap met berkeboom 58x30cm. Cond.: G
Gerard Cox jr. (1902 - 1982), pastel op papier, landschap bij Ravennen Arcen 70x50cm. Cond.: G
Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...
Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G
H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Johan Nicolaas 1941, groot stilleven met waterfles en maiskolfen, olieverf op linnen. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R
Heytman 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, jongens aan een meertje 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met moeder en 2 kinderen aan de eettafel 30x40cm. Cond.: R-G
J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G
Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G