S. Koeleman 1968 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap 70x50cm. Cond.: G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, stilleven met pruim, perzik en bessen, 13x18 cm, Cond:g
Senpan 1985, Indonesische markt, olieverf op linnen. 38x32cm Cond:G
B.C. Koekkoek? 19e eeuw, tekening op papier, hooiwagen 16x11cm. Cond.: G
Pirnel, 20e eeuw, stadsgezicht Parijs olieverf op linnen. 60x120cm. Cond:G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G
Johannes Josseaud ( 1880 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, landschap met kanaal en ophaalbrug 53x37cm. Cond.: G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, porseleinen schaal met kersen, 13x18 cm, cond: goed
Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 28x35cm. Cond.: G
F. Karperien, 20 eeuw.Brugeliaans feest in binnenhof, olieverf op linnen. 90x77cm Cond:G
Jeroen Krabbé 1992 (nr. 1/60), lithografie op papier, figuur met hoed 17x23cm. Cond.: G
Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 37x58cm. Cond.: G
H.van Leeuwen van Oudewater(1890-1972) boerderij aan het water,olieverf op paneel,40,5x32 cm Cond:G
C. Cornelisz, olieverf op paneel, zilveren schaal met citroen, 21e eeuw, 13x18cm., Cond: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, dame van lichte zeden bij lantaarn 25x35cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van Fredericum de Wit van Galliae Tabula (Gallé Frankrijk) 60x48cm. (beschadigd) Cond.: R
C.Cornelisz, olieverf op paneel, stilleven met perziken, 13x18cm, Cond: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Engel Gabriël bij een rivier met figuren 90x60cm. Cond.: G
Monogram M.V.H. '91 (verso M.A. Goes van Dirxland), aquarel op papier, bosgezicht met bospad 35x25cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw van het Amazonegebied met rivier de Amazone, ets op papier, "Cvaiana fine provincia intra Rio de Las Amazonas etque Rio de Yviapari Fine Orinoque" 36x28cm. Cond.: G
Landkaart van Peru 17e-18e eeuw (maker onbekend) met lengtegraden, Anglica, German en Hispanica, ets op papier 36x28cm. Cond.: R-G
Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenber Gompertz Amsterdam 1919, winters bosgezicht, olieverf op linnen. 45x70 Cond:G
Tekening of aquatint 17e eeuw van een ruïne met herder en vee 13x21cm. Cond.: R
Attelier Maarten Hangbrok? vier Twentse watermolens, etsen op papier (Singraven, Haaksbergen, Oele en Diepenheim) 14x9cm Cond:G
Antiek ets, St Catharina in 17e eeuwse lijst met binnen-tobbelijst+dik fineer 21,5x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, winters Parijs stadsgezicht met koets en figuren bij avond, olieverf op paneel. 30x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 115x40cm. Cond.: G
Atelier W. de Groot ca. 1930, olieverf op paneel, stilleven met waterkaraf, appel en uien 29,5x40cm. Cond.: G
Henk Witvoost, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G
Johannes Jacobus v.d. Stap (Delft 1874 - 1940), olieverf op paneel, boerderij met boerin, kippen en schaap 20x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw aquarel op papier met tulpen. Cond:G 25,5x20cm
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G
Peter Hermann Schutz ( 1928 Duitse School), olieverf op paneel, moderne abstracte compositie blauw/zwart (beschadiging) ø150cm. Cond.: R
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G
Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G
H. Björdam ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op linnen, strandgezicht 45x33cm. Cond.: G
Edwin Nordin (Zweedse School), olieverf op paneel, boerderij met vee 45x37cm. Cond.: G
Twee grafieken 18e-19e eeuw: 1x steendruk, Ansicht der Feierlichen Grundsteinlegung der Ludwig-Wilhelms-Brücke etc. 1829 (Farr. im Ulm). 62x36cm. en 1x ets, "A. Watteau Pinxit La proposition Embarrass...
D. Sommer, olieverf op paneel, kubistisch paard naar Frans Marc 36x49cm. Cond.: G
Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ) (ongesigneerd, toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap met boerderij 46x70cm. Cond.: G
Max Pechstein 1923 (Duitse School,uitgegeven door FCB, bekende Duitse expressionist), lithografie op papier, plezierboten bij duinen 60x47cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met molen en wandelaar 26x18cm.
Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G
Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G