Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, straatje
Startprijs 40 EUR

E. de Wit ca. 1920, olieverf op linnen, dorpstraatje met figuren 30x40cm. Cond.: G

A.J. Herme
Startprijs 40 EUR

A.J. Herme ca. 1930, olieverf op paneel, boerenhuis met vrouw aan het water 30x40cm. Cond.: G

H. van Dam
Resultaat: 40 EUR

H. van Dam ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en wasvrouw 50x40cm. Cond.: G

P. Prins
Resultaat: 40 EUR

P. Prins, olieverf op linnen, parkgezicht met twee wandelende dames 30x40cm. Cond.: G

E. Thornton, kasteel
Resultaat: 80 EUR

Thronton 1899 (Engelse School), olieverf op linnen, kasteel met brug 97x64cm. Cond.: M

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R

Ikoon
Resultaat: 40 EUR

Ikoon ca. 1900, voorstellend Maria en kindje Jezus met bladgouden aureolen in goede staat 26,5x22cm.

Gravures
Resultaat: 40 EUR

Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G

Liggend naakt, Douval
Resultaat: 40 EUR

Duval, olieverf op linnen, liggend naakt 50x100cm. Cond.: G

Schilderij, bloemenkar
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenkar en figuren 40x51cm. Cond.: G

J. Rooymans
Startprijs 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, Beierse man met wandelstok 30x40cm. Cond.: G

J. Rooymans
Resultaat: 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Petronella
Startprijs 35 EUR

Petronella, olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G

Paneel, samaritaan
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op paneel, "de barmhartige Samaritaan" 18,5x13,5cm. Cond.: G

Ongesigneerd, ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, kapel in de bergen met figuren 33x44cm. Cond.: G

Dusterwald
Resultaat: 35 EUR

Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G

Bosgezicht
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd (V. Freuting of V. Frentag?), Duitse School ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met zwerfkeien 95x110cm. Cond.: G

Freudenthal
Startprijs 35 EUR

H. d. Freudenthal (Duitse School), olieverf op linnen, dame op stoel 60x80cm. Cond.: R

A. Kreizel
Startprijs 35 EUR

A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G

M. Hennawy, stel bij boom
Resultaat: 80 EUR

M. Hennawy ca. 1880, olieverf op linnen, verliefd stel bij rivier (gerestaureerd) 60x80cm. Cond.: R-G

W. Thiele
Resultaat: 35 EUR

W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G

Ovaal schilder - borduurwerk
Resultaat: 35 EUR

Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G

Map gravures en prenten
Resultaat: 35 EUR

Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R

K. Pallmann
Resultaat: 30 EUR

Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G

Sallholm
Resultaat: 30 EUR

Sallholm 1926, olieverf op linnen, paarden 41,5x51,5cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, musicerend orkest bij balkon 31x36cm. Cond.: G

Max Nagel
Startprijs 30 EUR

Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G

Peter Ritzen
Resultaat: 35 EUR

Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G

2 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G

3 Werken, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Drie 19e eeuwse werken: 1x gravure Ophelin, 1x gravure Lear + Cordelia en 1x religieuze reproductie, ca. 45x60cm. Cond.: R

Litho, Braque Yves?
Startprijs 60 EUR

Yves Braque, epreuve d'artiste, lithografie op papier, landschap Cond.: G

Schilderij, Bonte
Resultaat: 30 EUR

P. Bonte, olieverf op linnen, landschap 30x40cm. Cond.: G

Gouache, B. Brugman
Startprijs 30 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), gemengde techniek op papier, Twickeler Bos 57x37cm. Cond.: G

Pendant, Everout
Resultaat: 37 EUR

Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G

Schilderij, W. Langeveld
Resultaat: 30 EUR

W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G

Stilleven, Keeven
Startprijs 30 EUR

C.J. Keeven 1942, olieverf op linnen, vaas met bloemen 61x81cm. Cond.: G

Stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van veen, olieverf op paneel, stilleven 24x30cm. Cond.: G

Stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van Veen, olieverf op paneel, stilleven 40x30cm. Cond.: G

Stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van Veen, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: R-G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G

J. Rooymans, landschap
Startprijs 30 EUR

J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M

E. Bellan
Startprijs 25 EUR

E. Bellan, olieverf op linnen, landschap met dorp Cond.: G

Kartest?
Resultaat: 25 EUR

Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G

W. Kaufer
Resultaat: 25 EUR

W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G