E. de Wit ca. 1920, olieverf op linnen, dorpstraatje met figuren 30x40cm. Cond.: G
A.J. Herme ca. 1930, olieverf op paneel, boerenhuis met vrouw aan het water 30x40cm. Cond.: G
H. van Dam ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en wasvrouw 50x40cm. Cond.: G
P. Prins, olieverf op linnen, parkgezicht met twee wandelende dames 30x40cm. Cond.: G
Thronton 1899 (Engelse School), olieverf op linnen, kasteel met brug 97x64cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Ikoon ca. 1900, voorstellend Maria en kindje Jezus met bladgouden aureolen in goede staat 26,5x22cm.
Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenkar en figuren 40x51cm. Cond.: G
J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, Beierse man met wandelstok 30x40cm. Cond.: G
J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Petronella, olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op paneel, "de barmhartige Samaritaan" 18,5x13,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, kapel in de bergen met figuren 33x44cm. Cond.: G
Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (V. Freuting of V. Frentag?), Duitse School ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met zwerfkeien 95x110cm. Cond.: G
H. d. Freudenthal (Duitse School), olieverf op linnen, dame op stoel 60x80cm. Cond.: R
A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G
M. Hennawy ca. 1880, olieverf op linnen, verliefd stel bij rivier (gerestaureerd) 60x80cm. Cond.: R-G
W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G
Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G
Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R
Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, musicerend orkest bij balkon 31x36cm. Cond.: G
Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G
Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse werken: 1x gravure Ophelin, 1x gravure Lear + Cordelia en 1x religieuze reproductie, ca. 45x60cm. Cond.: R
Yves Braque, epreuve d'artiste, lithografie op papier, landschap Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), gemengde techniek op papier, Twickeler Bos 57x37cm. Cond.: G
Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G
W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G
C.J. Keeven 1942, olieverf op linnen, vaas met bloemen 61x81cm. Cond.: G
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M
Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G
W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G