Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels bijschilderd) 27x16cm. Cond.: R
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.
Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G
Monogram en '47, aquarel op papier, bergachtig landschap 28x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M
Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), ets op papier, Munzenkirche Berlin 24x31cm. Cond.: G
Monogram H.H. ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met figuren op pad 50x37cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, portret Duitse vrouw in kledendracht (beschadigd) 21x26cm. Cond.: R
Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ets op papier, landarbeiders bij een waterpomp 40x43cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G
Twee werken van H.A.W. Hanszal (Duitse School), aquarel op papier, zomer en winter 9,5x9,5cm. Cond.: G