Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, liggend naakt 50x100cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Franse baai met zeilschepen en figuren 22,5x15,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1909, olieverf op paneel, besneeuwd pad 24,5x19cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom bij nacht 48x40cm. Cond.: G
B. de Vries, olieverf op linnen, Hollands ijspret met molen 40x80cm. Cond.: G
H. Lindstädt (Duitse School), olieverf op linnen, Biedermeier serre met uitzicht op tuin 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, vos in besneeuwd landschap 60x40cm. Cond.: G
Drie oude ikonen 20e eeuw met bladgoud en voorstellingen van heiligen (handgeschilderd) 19x15cm., 15,7x21cm. en 23x14cm. Cond.: G
Huib Daniels, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Hoevner 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schapen en kippen in een stal 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 22x15cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x18cm. Cond.: G
Bert Robbe ( 1912 - 2004), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt met kousen 33x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (W. Paradis ca. 1950), olieverf op linnen, Delftse poort met Laurenskerk 50x70cm. Cond.: G
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 25x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Russische School?), aquarel op papier, landhuis 66x44cm. Cond.: G
Monogram H.F. (Duitse School), olieverf op paneel, hoge kliffen bij ondergaande zon 34x25cm. Cond.: G
Cornelis Kuypers ( 1864 - 1932), olieverf op linnen, bruggetje over sloot 24x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, portret van een heer 55x68cm. Cond.: M
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, kubisme (naar Mondriaan) 70x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelend paar 28x22cm. Cond.: G
Johan Jacob Voskuil (Breda 1897 - ) (o.a Rijkscollectie), gouache op papier, impressionistisch landschap in de trant van Van Gogh 44x65cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G
Herman Berserik 1977 (Den Haag 1921 2002), ingekleurde proef 2e staat 24 maart 1977 (flessen met zeilschepen), ets op papier 25x20cm. Cond.: G