Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Gustav Schraegle
Startprijs 400 EUR

Gustav Schraegle 1922 (1867 - 1925), olieverf op linnen, Duits bergachtig landschap met kasteel en dorpen 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, kermispaard
Resultaat: 650 EUR

Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G

Martin van Waning
Resultaat: 380 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G

Johan Dijkstra
Startprijs 350 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G

L.Gestel, naakt
Startprijs 350 EUR

Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G

Pendant
Startprijs 350 EUR

Monogram onduidelijk (Duitse School 19e eeuw), olieverf op paneel, twee voorstellingen met figuren in de trand van Carl Spitzweg 14,3x9,3cm. Cond>: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R

4x Stolpe
Startprijs 350 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 65 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 12x8,5cm., 10x10cm., 12,5x7cm. en 9,5x9,5cm. Cond.: G

Aquarel, A. Neuhuis
Startprijs 350 EUR

A. Neuhuys (waarschijnlijk Albert Jan Neuhuys 1895 - 1968), aquarel op papier, dorpsstraatje met figuren 28x43cm. Cond.: G

Schilderij, Duits
Startprijs 350 EUR

J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G

Schilderij G.F.
Startprijs 350 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen ( 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boot en boer 21x15cm. Cond.: G

Ikoon, Heilige Simeon
Startprijs 340 EUR

Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G

A.J. van Prooijen
Startprijs 325 EUR

Albert Jurandus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, landschap
Startprijs 300 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, duingezicht bij nacht 150x76cm. Cond.: G

Schilderij, romantisch
Startprijs 300 EUR

Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G

Schilderij, BSW 1924
Startprijs 300 EUR

B.S.W. 1924 (Duitse of Belgische School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met beek 50x47cm. Cond.: G

Klein winterlandschap
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G

Aquarel, Reveilloin
Startprijs 300 EUR

Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U

Ikoon, Moeder Gods
Startprijs 300 EUR

Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.

Frans van Gullik, landschap
Startprijs 300 EUR

Frans van Gullik ( 1841 - 1899), olieverf op paneel, panoramisch landschap met wandelaars 27x17,5cm. Cond.: G

J. Damstra
Startprijs 300 EUR

J. Damstra ca. 1940, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 50x41cm. Cond.: G

Schilderij, B. Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G

Russisch gesigneerd, stilleven
Resultaat: 800 EUR

Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G