Gustav Schraegle 1922 (1867 - 1925), olieverf op linnen, Duits bergachtig landschap met kasteel en dorpen 70x50cm. Cond.: G
Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G
Monogram onduidelijk (Duitse School 19e eeuw), olieverf op paneel, twee voorstellingen met figuren in de trand van Carl Spitzweg 14,3x9,3cm. Cond>: G
Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R
Siegfried Reich a.d. Stolpe 65 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 12x8,5cm., 10x10cm., 12,5x7cm. en 9,5x9,5cm. Cond.: G
A. Neuhuys (waarschijnlijk Albert Jan Neuhuys 1895 - 1968), aquarel op papier, dorpsstraatje met figuren 28x43cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
Gerbrand Frederik van Schagen ( 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boot en boer 21x15cm. Cond.: G
Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G
Albert Jurandus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, duingezicht bij nacht 150x76cm. Cond.: G
Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G
B.S.W. 1924 (Duitse of Belgische School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met beek 50x47cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G
Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U
Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.
Frans van Gullik ( 1841 - 1899), olieverf op paneel, panoramisch landschap met wandelaars 27x17,5cm. Cond.: G
J. Damstra ca. 1940, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 50x41cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G
Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G