Ongesigneerd 18e eeuw, tekening op papier, figuur aan het kaarten met geld op tafel 19x15cm. Cond.: G
F. v.d. Linden? ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G
Twee ikonen 20e eeuw naar oud voorbeeld, handgeschilderd op hout in goede staat 29x21cm.
Sluitkamp ca. 1930, olieverf op linnen, bospad 40x50cm. Cond.: G
Berend Bongers 1911 (Den Haag 1866 - Delft 1949), ets op papier, gracht Amsterdam 31,5x47cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met pijp 32x23cm. Cond.: R-G
Willem Anthonie van Deventer (Den Haag 1824 - 1893), aquarel op papier, riviergezicht met zeilboten en figuren (vochtvlekken) 50x35cm. Cond.: M
H. Kuyten ca. 1920, olieverf op paneel, kippen 28x21cm. Cond.: G
Jac Favier ca. 1900 (Horssen 1864 - 1911 Wageningen), gouache op papier, houtsprokkelaar in het berkenbos 47x37cm. Cond.: G
Wolfgang Koch (Duitse School), olieverf op linnen, jongensportret 28x21cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gravures: 1x The Wedding Ring en 1x The Valentine, gravures op papier 20x27cm. Cond.: R
Hans Timmermans '37 (Rotterdam 1900 - Vught 1943), aquarel op papier, gedetailleerd winterlandschap 23x18cm. Cond.: G
A. Wilbers ca. 1900, olieverf op paneel, boer met hark 24x17cm. Cond.: R
A. Feudel (1857 Hartlaub Dresden), olieverf op linnen, landschap bij maanlicht 66x50cm. Cond.: G
v. Birkhalm ca. 1950, olieverf op linnen, liggende koeien 65x50cm. Cond.: G
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse sepia's ongesigneerd, sepia op papier, twee mannen met wandelstok 25-19cm. Cond.: G
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G
H.C. Visscher de Jonge excudit, 16e eeuwse gravure, "E. Coninxloo inventor". Prachtige gravure met Latijnse en Hollandse teksten Johannes q.1. Lichte randschade 52x45cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G
Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G