Ric? (en stempel J.O.B.), lithografie op papier, zeilboten op rivier 50x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters landschap 20x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 55x46cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Y. Krel?), olieverf op linnen, vrouw met kinderen in de duinen 18x24cm. Cond.: G
Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 27x15cm. Cond.: G
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
Geni Peter '44 (1908 - 1969), olieverf op papier, stilleven 28x40cm. Cond.: R
Tekening op papier 18e eeuw, mannelijk naakt 29x15cm. Cond.: G
Russische School, Kyrillisch gesigneerd (Ibraginow?), olieverf op linnen, paard in landschap 35x27cm. Cond.: G
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
H. Kuyten ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen 30x40cm. Cond.: G
H.C. Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het wassen 30x24cm. Cond.: G
Gilchen? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis, tuin, korenveld en figuur 50x60cm. Cond.: G
F. Mendel ca. 1920, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, winters landschap 30x40cm. Cond.: G
Riwa ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met rozen 50x60cm. Cond.: G
Kavel met 11 militaria ingekleurde gravures 19e eeuw o.a: Duitsland en Frankrijk (o.a: E. Grünnedel) 20-24cm. Cond.: R-G
A. Pasman ca. 1980, olieverf op linnen, landschap in de sneeuw 50x40cm. Cond.: G
Hermans ca. 1980, olieverf op linnen, bosgezicht met huis 50x60cm. Cond.: G