Russische School 91, olieverf op linnen, modern coulissen landschap 100x100cm. Cond.: G
De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij dorp 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap bij bos met figuren 32x19cm. Cond.: G
H. van de Ende, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, twee kippen 13,5x13,5cm. Cond.: G
H. Ros ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 45x35cm. Cond.: G
Monogram ca. 1980, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1951 (Duitse School), olieverf op linnen, portret 39x42cm. Cond.: G
Monogram H.R. Fecit, olieverf op linnen, dame die een bijbel leest (zeer gedetailleerd) 24x30cm. Cond.: G
D. Casper, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, romatisch landschap met ruïne en figuren 17x22cm. Cond.: G
H. v.d. Ende ca. 1920, olieverf op linnen, bloemenmarkt met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Talling ca. 1900, olieverf op paneel, bosgezicht met huisje en boerenstel 50x35cm. Cond.: G
K. Wagner ca. 1900 (Karlsruhe) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met rivier 80x70cm. Cond.: G
D. Pelotti 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 40x50cm. Cond.: G
Marius Bauer nr. 61 ( 1867 - 1932), ets op papier, Oosterse vrouw bij Egyptische beelden 23,5x18,5cm. Cond.: G
Twee tekeningen ca. 1800: 1x naakte man (gesigneerd L. Barosseau?) 1809 30x19cm. en 1x landschap met ruines 26x18cm. Cond.: R-G
Twee tekeningen op papier: 1x damesportret van mooie kwaliteit 23x16cm. en 1x Hermes met helm en hamer 30x20cm. Cond.: G
Naar Louis Apol ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands winters landschap met wandelaar (stukje verf af) 55x36cm. Cond.: R-G
Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G
G. v. de Zwalm, olieverf op linnen, oudere vrouw in een kerk 60x50cm. Cond.: G
H. Rotermund (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap met huis 48x48cm. Cond.: G
Wagner ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, Gardameer 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, man met riet in de sneeuw 33x40cm. Cond.: R