Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met twee zwaaiende figuren 53x69cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, aap in een interieur 45x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Russische School?), olieverf op paneel, paardeslee met figuren in de sneeuw 24x13cm. Cond.: G
M. Sanden ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, Oostenrijks berglandschap met Beierse vrouw 48x66cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 45/80), fantasievoorstelling 91x37cm. Cond.: G
Monogram J.v.H. ca. 1930, olieverf op paneel, steengoed pot met anemonen 36x24cm. Cond.: G
Monogram J.M., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren in de sneeuw 24x30cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G
H. Köcke ca. 1910 (1874 - 1856 Duitse School), olieverf op linnen, Duits landschap met heilig kruis 90x53cm. Cond.: G
Kees Boendermaker (Amsterdam 1904 - Bergen, oprichter van de Bergensche School), gemengde techniek op papier, vaas met bloemen 50x32cm. Cond.: G
Friedrich Dietsch (Duitse School 1889 - 1961), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 38x29cm. Cond.: G
J. Mück 1907 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren op het strand 75x45cm. Cond.: G
Willy Holtmann 1933 ( 1908 - 1984 Duitse School), olieverf op linnen, landschap 65x70cm. Cond.: G
Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Schmidhald. Voorstellend een winterlandschap 105x78cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse werken (gravure en tekening op papier): 1x portret, gravure par petit 31x23cm. en 1x tekening van damesportret Caroline 32,5x22cm. Cond.: R-G
Xeno Munninghoff 1926, houtskool op papier, landschap Terlet 31x23cm. Cond.: G
E.A. Reisig, olieverf op paneel, landschap met riviertje, boot, huis en figuren 50x70cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met twee perziken 18x13cm. Cond.: U
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met peren 18x13cm. Cond.: U
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 30x24cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 10x12,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, 2 dames naar August Macke 30x40cm. Cond.: G
E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 70x80cm. Cond.: G