Suwela Ubud Bali 1988 (batek schilderij), olieverf op linnen, vogels bij een waterpoel 133x90cm. Cond.: G
Robert Trätzl (1913 - 1986 Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 100x90cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 26/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
verso R. Lary (waarschijnlijk Roland Lary), olieverf op linnen, vaas met rozen 38x45cm. Cond.: G
Pendant C.H. Beltman ca. 1930, olieverf op paneel, 2 Hollandse landschappen 17x13cm. Cond.: G
H. Hermans ca. 1910, olieverf op paneel, winters landschap bij ondergaande zon 24x18cm. Cond.: G
Twee werken van Jan Herman Coster (Almelo 1846 - 1920 Apeldoorn), olieverf op schilderskarton, twee Twentse landschappen met koeien 33x26cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom 50x40cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaalse schilder geweest), olieverf op paneel, Twents landschap met koeien 60x40cm.
H. Kuyten ca. 1920, olieverf op linnen, winters landschap 30x40cm. Cond.: G
Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Henry Houben. Voorstellend een havengezicht 105x78cm. Cond.: G
Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, voorstelling naar Picasso van een halfnaakte dame 36x52cm. Cond.: G
Pieter Egberts (Hollandse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 13,5x8cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, de Bommelas 40x50cm. Cond.: G
Donna, olieverf op linnen, Griekse dame met boog 60x70cm. Cond.: G
A. Kooy ca. 1930, olieverf op linnen, zeilboten op een meer 40x60cm. Cond.: G
F. v.d. Noorden ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser, molen en koe 30x40cm. Cond.: G
S. Pollentine, olieverf op paneel, 3 mussen op een tak 18,5x14,5cm. Cond.: G
D. Roeloffs ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 21x20cm. Cond.: G