Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R
Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, slapende vrouw 90x60cm. Cond.: G
Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Monogram W.K. 1930, olieverf op linnen, twee gezichten, 43x57cm., Cond.:G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Herrmann Hellbusch (Duitse School), olieverf op paneel, riviergezicht 60x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, boerin met sijs 53x43cm. Cond.: R
Engelbert L. Hoest (1919 - 2008), gouache op papier, landschap 48x64cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G
Willy Jensen ca. 1950, olieverf op paneel, Impressionistisch landschap 24x25cm. Cond.: G
Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G
Anton Heyboer (eigendruk), lithografie op papier, "Life Two" 43x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1870, olieverf op paneel, wassende vrouw 23x17cm. Cond.: G