Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G
Kitenge Ngoie (Afrikaanse School), oliverf op linnen, portret van een Afrikaan 75x48cm. Cond.: G
J. van de Velde ca. 1880, olieverf op linnen, stilleven met gernadiershoed en sabel 55x38cm. Cond.: G
Drie werken van Frieda ca. 1980 (vermoedelijk Frieda van Voorst), gouaches op papier, vrouwelijk naakt 19x12cm. Cond.: G
Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G
H. Zimmermann (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Wernigerode 50x70cm. Cond.: G
Jacoba L. Stuiveling van Essen (Den Haag 1870 - 1936 Blaricum), aquarel op papier, landschap met kerk 48x40cm. Cond.: G
R. Senart ca. 1880, olieverf op linnen (gerestaureerd), vissersvrouw met man 43x60cm. Cond.: R
Drie werken van Vlaosuchanek ca. 1980 (Tsjechoslowakije?), lithografie op papier, 3 damesportretten 13,5x10cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 31x44cm. Cond.: G
Jan Nijland '84 (grafisch lyceum Amsterdam), gouache op papier, ontwerp van een Porsche 25,5x36,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (modern), acryl op linnen, 3 ballonnen 80x80cm. Cond.: G
Jos van Dijk, 1913-2000 Bolsward, olieverf op linnen, riviergezicht met rietsnijders. 60x80cm., Cond.:G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G
Monogram F. Sm (mogelijk Frans Smissaert), olieverf op paneel, man met visnetten op duin 25x25cm. Cond.: G
Drie gouaches memo 1984, voorstellend figuren in landschappen (o.a: zwemsters bij waterlelies), gouache op papier ø23cm. Cond.: G
H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met paarden en figuren 56x45cm. Cond.: G
Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G
Anton Vett? ca. 1930, olieverf op linnen, bloemstilleven 60x80cm. Cond.: G
A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Jugendstil), olieverf op paneel, reigers bij het water 68x50cm. Cond.: R-G