20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

Petri ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Resultaat: 45 EUR

Gravure, stadt Utrecht
Resultaat: 45 EUR

Aquarel Frankrijk
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk Frankrijk 1955, aquarel op papier, stadsgezicht Parijs 26x23cm. Cond.: G

G. v.d. Bos, stilleven
Resultaat: 45 EUR

G. v. d. Bos 1943, olieverf op paneel, stilleven 40x49cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 45 EUR

Ikoon
Resultaat: 40 EUR

Grieks ikoon 19e eeuw (oudere restauraties) 26,5x21,5cm. Cond.: R

J. Eldermans
Resultaat: 40 EUR

J. Eldermans ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met viooltjes 26x35cm.

Pendant, bloemen / fruit
Resultaat: 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw
Resultaat: 40 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 40x30cm. Cond.: G

Schilderij met figuren
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, gebergte
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1942 (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschap met Tiroler huis 80x62cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met molen
Resultaat: 40 EUR

Fransiscus Johannes Mansveld (1872 - 1951), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 55x35cm. Cond.: R

Ets ca. 1900, ezel
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, bepakte ezel met figuren (Italië) 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit en tin 24x30cm. Cond.: R-G

H. Hermans, winter
Resultaat: 40 EUR

W.G.H., stilleven
Resultaat: 40 EUR

Monogram W.G.H. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met vijzel en fruit 46x36cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1930, tulpen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met tulpen 56x45cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1930, winter
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winters landschap 45x35cm. Cond.: G

Dubbele gravure/ets Chodowiecky
Resultaat: 40 EUR

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische School (Domotyrko Dmitry), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 37x25cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Aquarel, Paul Gross
Resultaat: 40 EUR

Paul gross 1946 (Duitse School), aquarel op papier, Thanndorf mit glatzer Schneegebirge 22,5x24cm. Cond.: G

A. Verwey
Resultaat: 35 EUR

A. Verwey, olieverf op linnen, zwervers bij het ontvangen van geld 24,5x30cm. Cond.: G