Ongesigneerd? 1e helft 20e eeuw, gravure op papier, landschap met dorp en figuren op het land 23x40cm. Cond.: G
Luago ca. 1980, acryl op linnen, abstracte compositie 32x40cm. Cond.: G
M. Wouters, olieverf op paneel, bomenrij met vrouwengezichten (getiteld regenboog) 45x60cm. Cond.: G
Eberlein '78 (Duitse School), gravure op papier, Eppinghoven nr. 2/20, 14,5x10,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, kerk te Bergen 16 aug 03, 41x29cm. Cond.: G
Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G
Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G
Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G
Rein Jool, olieverf op linnen, abstracte compositie 120x100cm. Cond.: G
J. van Dinten, olieverf op linnen, boerenkinderen met geit in weiland 30x40cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 48x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd (waarschijnlijk Anton Buytendijk, Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, bloementuin 100x110cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 45x50cm. Cond.: G
Twee etsen van stadsgezichten Amsterdam, Cornelis Brandenburg en R. Hebbelingh 27x40cm. en 20x25cm. Cond.: R-G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x109cm. Cond.: G
F. Boersma, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), pastel op papier, bosgezicht 37x28cm. Cond.: G
Marjon de Wit, gouache op papier, vaas met bloemen 42x57cm. Cond.: G
Oud ikoon 20e eeuw (naar ouder voorbeeld), handbeschilderd en ingekerfd 27,5x24,5x2cm. Cond.: G
Monogram '92 (M.H. 92?), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x88cm. Cond.: G