Gunnar Svenson (Zweedse School), pastel op papier, landschap bij nacht 27x22cm. Cond.: G
Pieter Joh. Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, havengezicht Dordrecht 18x24cm. Cond.: G
Willy Pannier 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 27x19cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 30x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer 1992, pastel op papier, getiteld "Ik geloof" 27x18cm. Cond.: G
W. Tomson 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit, bokaal en roemer 40x50cm. Cond.: G
Henrica Maria Stork Damen '60 ( 1900 Voorhout - ), olieverf op linnen, gezicht op een kasteel 50x60cm. Cond.: G
Russische School (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G
Tweedelig 19e eeuws ikoon met afneembaar koperen front, daaronder over het gehele oppervlak beschilderd. Griekenland ca. 1800 in originele staat 31x26cm.
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
19e Eeuwse Russische ikoon Christus Paantokrater (oudere restauratie). 31x35.5x3cm., Cond.: R/G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Theo Goedvriend,( De Steeg 1879-1969 Warnsveld) Olieverf op paneel, paddestoelen in bos. 23x17cm., Cond.:G