Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Kelderman
Resultaat: 110 EUR

J.Kelderman, Olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten, 68x50cm., Cond.:G

F. van Kregten, studie
Resultaat: 110 EUR

Fedor van Kregten (studie), olieverf op paneel, 3 koeien met melkende boer 40x26cm. Cond.: R

Gouache, Theo Wolvecamp
Resultaat: 100 EUR

Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G

Schilderij, v. Jeversen
Resultaat: 100 EUR

G. van Jeversen, olieverf op linnen, wintergezicht met ijspret 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, van de Leest
Resultaat: 100 EUR

Jan van der Leest (1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnen, landschap met kerkdorp 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, v/d Worp
Resultaat: 100 EUR

Hermanus Willem v.d. Worp ( 1849 Delden - 1941), olieverf op linnen, landschap met boederij en sloot 52x33cm. Cond.: R

Schilderij, Hendrichs
Resultaat: 100 EUR

J.D. Hinrichs ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen 47x35cm. Cond.: G

2 Portretten
Resultaat: 100 EUR

Twee decoratieve portretten in mooie omlijsting (reproducties op papier) 98x82cm. (incl. lijst) Cond.: G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Fachwerk boerderij met figuren 90x60cm. Cond.: G

Gesigneerd A.V.J.
Resultaat: 100 EUR

Monogram A.V.J. 20e eeuw, olieverf op karton, abstracte compositie 38x44cm. Cond.: G

Stadsgezicht Hengelo
Resultaat: 100 EUR

Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, burcht
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijke restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, burcht met figuren aan het water (naad in het paneel) 31x39cm. Cond.: R

Landkaart 17e eeuw, Hondius
Resultaat: 100 EUR

Ingekleurde landkaart (ets op papier) 17e eeuw van Henrikus Hondius ( 1573 - 1650) van Gelderland "Amsetlodami Sumptibus Henrici Hondij" 50x38cm. Cond.: G

Aquarel uit bijbel 1603
Resultaat: 100 EUR

Prachtig familiewapen anno 1603 W.S.M.V. met Latijns schrift (vermoedelijk Duitsland), aquarel op papier 9x14cm. Cond.: G

Schilderij, Beek
Resultaat: 95 EUR

Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, winters landschap met figuren 45x34cm. Cond.: G

J. Voortman
Resultaat: 90 EUR

Monogram J.V. (waarschijnlijk Jan Voortman), olieverf op paneel, riviergezicht met dorp 30x40cm. Cond.: R

Pendant, portretten
Resultaat: 90 EUR

Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G

Trees Suringh
Resultaat: 90 EUR

Trees Suringh, olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: R-G

Schilderij, Karl Örbo
Resultaat: 85 EUR

Karl Örbo (waarschijnlijk) (1890 - 1958 Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 48x50cm. Cond.: G

Grieks ikoon
Resultaat: 80 EUR

Oude Griekse handgeschilderde ikoon 19e-20e eeuw "Het Laatste Avondmaal". Cracele en lichte beschadigingen 35x42cm. Cond.: R-G

Winterlandschap
Resultaat: 80 EUR

Monogram L.B. ?, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met ijspret 23x18cm. Cond.: G

Stilleven op blik
Resultaat: 80 EUR

Ida Calzolari 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit (op blikken plaat) 20x15cm. Cond.: G

C. Cornelisz, citroenen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 18x13cm. Cond.: U

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G