Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Joan B.N. van Gent (Arnhem 1891- ), olieverf op linnen, bronzen vijzel met bloemen-compositie 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Calame, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 66x47cm. Cond.: R-G
P.Roussel (Jugendstil) (mogelijk Paul Hippolyte Roussel 1867-1928) antiek hout gestoken paneel met inschildering ca. 1900. 47x66cm., In goede staat
Willem Valk (Zoeterwoude 1898 - 1977 Bennebroek), pastel op papier, liggend naakt 47x23cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, bergachtig landschap met gletsjer 60x80cm. Cond.: G
Heertje van Doornik ( Blokker 1880 - 1936 Amsterdam), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 38x28cm. Cond.: G
3x Rein de Vries (Leeuwarden 1944), olieverf op paneel, drieluik Industrieel 9x10cm. Cond.: G
Mc. Kenna (Ierse School), olieverf op linnen, paardenhandelaar 40x50cm. Cond.: G
Otteé (Arnout van Gilst, Den haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerderij aan het water met vrouw 60x70cm. Cond.: R
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968 Den Haag), olieverf op linnen, koeien in zonnige wei met melkende boer 30x40cm. Cond.: G
Russische School (Avantgarde 20e eeuw), monogram A.M., aquarel op papier, 46x36cm. Cond.: G