Antieke ets en gravure; 1x gravure 18e-19e eeuw "Le Port Vieux D'honfleur" 24x20cm. en 1x ets van Dingemans ca. 1920 van stad met gracht en boten 24x17cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Marina Goodier Timochencko ( 1907 St. Petersburg Rusland - Amerika), aquarel op papier, figuren in de stad 37x27cm. Cond.: G
H.J. Reyers 1983, gouache op papier, 3 figuren en liggend naakt 45x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met visser 46x56cm. Cond.: R-G
F. Richelme 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht 24x30cm. Cond.: G
A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, berkebomen 50x70cm. Cond.: G
Hendriks E. Roodenburg (1895 - Den Haag), ets op papier, stadsgezicht Utrecht 14x24cm. Cond.: G
Twee antieke gravures/etsen 18e eeuw van Zwitserland; 1x landschap Lucerne grave par Masquelier 38x22cm. en 1x Descourtis sculp 60x40cm. Cond.: R
Oude achter-glas schilderij van een heilige met lans te paard 20e eeuw 27x37cm. Cond.: G
Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 60x40cm. Cond.: G
P. v. Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, bospad langs beek 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, schaapskooi met herder en schapen 31x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, bergmeer met vissers 16x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G
L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G
J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G