Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte compositie 18x16cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Riek Eenkhoorn Voogd (Almelo), olieverf op paneel, bloemencompositie 30x40cm. Cond.: G
Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G
Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.
Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R
Japans gesigneerd ca. 1930, gouache op zijde, paradijsvogel met bloesemtak 25x12,4cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd '53, houtsnede op papier, oma met kind en speelgoed 25x36cm. Cond.: G
J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op linnen, plant 18x23cm. Cond.: G
Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G
Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 1e helft 20e eeuw, gravure op papier, landschap met dorp en figuren op het land 23x40cm. Cond.: G
Oude gravure 1e helft 20e eeuw van een rokende boer, gravure op papier 10x10cm. Cond.: G
J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G
Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G
Twee etsen 1e helft 20e eeuw; 1x stadgezicht met figuren 24x19cm. en 1x stadsgezicht met kerk en figuren op de markt 19x15cm. (Etsen op papier) Cond.: G
Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G
Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G
Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G