Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Elly Nijhoff
Startprijs 25 EUR

Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte compositie 18x16cm. Cond.: G

Schilderij, J. Varly
Startprijs 20 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Schilderij, 8-kantig
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G

Aquarel, H.G. Botermans
Resultaat: 20 EUR

H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G

Schilderij, Riek
Startprijs 20 EUR

Riek Eenkhoorn Voogd (Almelo), olieverf op paneel, bloemencompositie 30x40cm. Cond.: G

Ikoon
Resultaat: 50 EUR

Oude ikoon 19e-20e eeuw in redelijke staat 24x20cm.

Gouache Christus, monogram
Startprijs 20 EUR

Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G

Kamasutra op bamboe
Resultaat: 25 EUR

Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.

Sepia, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R

Japans schilderij, gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Japans gesigneerd ca. 1930, gouache op zijde, paradijsvogel met bloesemtak 25x12,4cm. Cond.: G

Houtsnede, oma met kind
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd '53, houtsnede op papier, oma met kind en speelgoed 25x36cm. Cond.: G

J. Thorckes ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G

Schilderij, plant ca. 1890
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op linnen, plant 18x23cm. Cond.: G

Ets, Frits Hartmann
Startprijs 20 EUR

Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G

Ets, Rob Langbein
Startprijs 20 EUR

Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G

Gravure landschap
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd? 1e helft 20e eeuw, gravure op papier, landschap met dorp en figuren op het land 23x40cm. Cond.: G

4 Antieke gravures
Startprijs 20 EUR

Vier gravures 17e-18e eeuw; 1x "de Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam" door W. Doelen, 1x gravure, het maken van een schoen (Baurenfeind. del. Defehrt sculpt, 1x gravure Grundris von dem Aussersten End...

Gravure, boer
Startprijs 20 EUR

Oude gravure 1e helft 20e eeuw van een rokende boer, gravure op papier 10x10cm. Cond.: G

Schilderij, J. Borggreve
Resultaat: 20 EUR

J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G

Ets, Martin van Waning
Startprijs 20 EUR

Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 20 EUR

Twee etsen 1e helft 20e eeuw; 1x stadgezicht met figuren 24x19cm. en 1x stadsgezicht met kerk en figuren op de markt 19x15cm. (Etsen op papier) Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G

Portret Cs/68
Startprijs 15 EUR

Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G

Ets, Ernst Bahn
Resultaat: 15 EUR

Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G