Istvan Novacs ca. 1960 (Hongaarse School), olieverf op paneel, reizende muzikanten in de sneeuw 60x80cm. Cond.: G
Naar Henriette Ronner ca. 1900, olieverf op linnen, spelende poezen op een kleed 40x51cm. Cond.:G
A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G
F. v.d. Bijl 1894, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 38x30,5cm. Cond.: G
Louis Bron (Den Haag 1884 - 1959 Leiden), olieverf op paneel, zeilboot bij avondlucht 41x34cm. Cond.: G
Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x40cm. Cond.: G
Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G
Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen (maroufle), Wiener Ball met vele figuren 12x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, geboorte van Jezus Christus in de stal met de 3 koningen 49x41cm. Cond.: G
Hannes Postma 1965, gouache op papier, titel "geometrische veranderingen" 73x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '70 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, le dialogue avec l'arbre 45x62cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '77 nr. 30/100 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, l'error de l'arislau 46x44cm. Cond.: G
Anton Pieck eigendruk ( Den Helder 1895 - ), ets op papier "voor de heer en mevrouw Bouwer - Crop", paraplu verkoper 8x4,8cm.
Jan van Wingen (1874 - 1956), olieverf op linnen, boerderij in de sneeuw Limburg 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winterlandschap met arrenslee 27x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse school), olieverf op linnen, portret van een Zuid Europese vrouw 27x20cm. Cond.: G
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een jonge student met bril 16x19,5cm. Cond.: G