Sophus Jacobsen ( Halden 1833-1912 Düsseldorf) olieverf op linnen, riviergezicht bij maanlicht en schepen met figuren. 120x200cm., Cond.: G
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G
Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G
J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G
Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G
Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G
Samuel Mendes da Costa (1845 - 1923), olieverf op paneel, burcht in de bergen met twee figuren 50x33cm. Cond.: G
G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R
Feestdagenikoon met centraal de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten, Russisch ca. 1900 38x44cm.
Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...
Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G
Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), aquarel op papier, Jugendstil stilleven 27x33cm. Cond.: G
Anton Karssen, olieverf op paneel, gezicht op het IJ in Amsterdam 18x33cm. Cond.: G
Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G
Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G