Theophile de Bock (Den Haag 1851 - Haarlem 1904 ), olieverf op linnen, figuur op landweg 32x42cm. Cond.: G
Wim Izaks (1950 Eibergen - 1989 Enschede), olieverf op linnen, vrije compositie 50x40cm. Cond.: G
Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Gerriet Postma ( 1932 - 2009 Groningen), acryl op paneel, abstracte compositie 56x50cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp 88 (Hengelo 1925 - 1992 Amsterdam), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 22x39cm. Cond.: G
Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G
Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.
Baney R.?, gemengde techniek op papier, figuren met maskers bij vrouwelijk beeld 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G
Russische School, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt bij schilderijen 45x31cm. Cond.: G
Corneille 10/199, fanatasiekat op metaal geschilderd 73x55cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 30x40cm. Cond.: G
Louis Artan (1837 - 1890), olieverf op linnen, zeilschepen voor de kust 54x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G
Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G
Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1780, olieverf op linnen (scheurtje ca. 3cm.), portret van een heer 90x68cm. Cond.: R
Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
Restant signatuur 20e eeuw, gouache op paneel, toreador met stier (verso impressionistisch landschap) 32x40cm. Cond.: G
Wim Bos (1906 - 1974), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met vele schepen 100x60cm. Cond.: G
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G
Karel Appel '82 (Amsterdam 1921 - 2006 Zurich), lithografie op papier (epreuve d'artiste), "Lignes de vie de personages" 52x70cm. Cond.: G
Ikoon, uitgebreide deësis met Jezus, Maria, Johannes de doper, aartsengelen en apostelen 1e helft 20e eeuw 17,5x13,5cm.
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1966, Indonesische school (verso etiket Singapore Art Gallery), olieverf op linnen, Indonesische vissers met boten bij avond met lantaarnlicht 137x80cm. Cond.: G
Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G
Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G
Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G
Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G
Corneille, houten beschilderd, object, liggend naakt. 120x40x16cm., Cond.:G
Guenaodi Bernardsky (Russische School, St. Petersburg), olieverf op linnen, meisje bij tafel 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Corneille (beschilderd hout sculptuur) met spiegel, abstract figuratief 64x47cm. Cond.: G
Gesigneerd Cobra, olieverf op paneel, beschilderd houten sculptuur, abstract figuratief 81x55cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G
Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G
Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G
Hendrik Albertus Willem van Trigt (Dordrecht 1829 - 1899 Heiloo), olieverf op linnen, moeder bij wieg in interieur 30x40cm. Cond.: G
Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Jan van Heemskerk ca. 1930, (stijl van Cornelis Vredenburgh), olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten en visser 50x70cm. Cond.: R-G
Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.
Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G
Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.
Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G
Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G
Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G
Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G
Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), aquarel op papier, bospad met wandelende vrouw 26x34cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op linnen, Fifi's droom 1971 (etiket Groninger museum) 80x100cm. Cond.: G
Edmund Lubowski '78 (Polen), olieverf op linnen, "Droganad Jezioren" winters landschap 90x115cm. Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. COnd.: G
Guillaume Corneille 1999 nr. 20/200 (Luik 1922 - 2010 Oise), zeefdruk op papier, vrouw, kat en vogel bij vulkaan105x69cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Willem Oppewoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boerderij 30x45cm. Cond.: G
Ikoon, Christus Pantokrator met zogenoemd gebaar en geopend evangelieboek 25,5x31,5cm.
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G
Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G
Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G
Chris van de Windt (Leidsche School, Brussel 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, stilleven met bloem op tafel 37x25cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman ( 1897 - ), olieverf op linnen, meisje met boek 50x60cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G