Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R
A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G
Toon ca. 1950, olieverf op paneel, Rotterdams havengezicht 57x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, deinende zee 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G
H. Dupont 21e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats voor paarden 30x40cm. Cond.: G
K. Spiers 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met dochter 40x50cm. Cond.: G
Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
Monogram ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met zeilboot 40x30cm. Cond.: M-R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G
J.H. Plokker 51 (Rotterdam 1907 - ), olieverf op linnen, Jezus danst met engel 50x60cm. Cond.: R-G
Theo Hoogers ca. 1940, olieverf op linnen, herder met komende schapen 40x60cm. Cond.: G
Twee ikonen: Opdracht van Jezus in de tempel met Simeon en Hannah en Geboorte van Maria. Joachim en Anna en vroedvrouw met Maria als pasgeborene. Oost-Europa 14x12cm.
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, zon door de bomen 50x40cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G
Japans gesigneerd ca. 1930, gouache op zijde, geisha met kind 35x43cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met parasols en figuur 25x20cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, aardbeien 18x13cm. Cond.: G
Ton van EE 1938, olieverf op paneel, landschap met kerk 45x35cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, citroen 18x13cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1890 Orientaals, olieverf op paneel, pijprokende Orientaalse man 32x24cm. Cond.: G
Monogram A.S. ca. 1930 (Andre Souter?), pastel op papier, liggend vrouwelijk naakt 39x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur in het bos 41x32cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G
S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Gerlovina 21e eeuw, olieverf op paneel, paarden bij de drenkplaats 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, winters ijsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 76x56cm. Cond.: G
J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G
J. ten Cate ca. 1920, olieverf op paneel, berkenpad met figuren 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (achterglas-schildering, vermoedelijk Rusland), slapende boer bij paddestoelen 65x50cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret 42x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G
Franciscus Martinus van Noorden (Amsterdam 1887 - 1961 Utrecht), aquarel op papier, twee marionetten 31x41cm. Cond.: G
Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
W. van Boven (Willem van Boven, Heinkenzand 1864 - 1940 Loosduin), olieverf op linnen, Impressionistisch polderlandschap met boerderij en boer 35x35cm. Cond.: G
M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
Onduidelijk gesigneerd, Indosesische School ca. 1950, Indonesische hut met figuren 38x31cm. Cond.: G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G
P. van Delft, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '97 (Nr. 44/250), zeefdruk op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Engelse School 19e eeuw, gesigneerd Fuller of Aulle, olieverf op linnen, interieur met vrouwen bij kaarslicht 38x28cm. Cond.: G
M.G. Yong 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm.
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, merktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G
Peter Klashorst, olieverf op (kranten)papier, vrouwelijk naakt 50x67cm. Cond.: G
Cornelis v. de Zwalm ca. 1930, aquarel op papier, havengezicht met schepen 58x40cm. Cond.: G
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Gesigneerd Klinkenberg ca. 1900, gemengde technieken op papier, Amsterdams stadsgezicht met figuren 24x15cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G
Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G
B. Koman ca. 1930, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuur en rijstvelden 48x70cm. Cond.: G
D. Marin 21e eeuws, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G
Timmermans ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 36x45cm. Cond.: G
Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G
Lo-A-Njoe Guillaume, zeefdruk op papier, Faces 54x73cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - 1974), gemengde techniek op papier, Rotterdamse haven 61x46cm. Cond.: G
Gerard Nijland, olieverf op linnen, bomschuiten bij avond op het strand 50x60cm. Cond.: G
J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G
Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 39x22cm. Cond.: G
Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 22x32cm. Cond.: G
H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G
Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M
H.C. Kranenburg (1917 - 1987), olieverf op linnen, boerderij met waterput en koeien 50x70cm. Cond.: G
F. Thurmaier München (Münchener Schule ca. 1910), olieverf op linnen, winters bergdorp met reeën 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, aak met koren 50x40cm. Cond.: R
Jan Toorop (1858 - 1928) ongesigneerd, ets op papier, religieuze voorstelling met figuren en stadsgezicht 20,5x14,5cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G
Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp atelier 1992 (1925 - 1992), pastel op papier, 3-luik abstracte compositie 49x21cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, aquarel op papier, valk op een tak 31x23cm. Cond.: G
Atelier Theo Wolvecamp 1992 (Hengelo 1925 - Amsterdam 1992), pastel op papier, abstracte compositie 50x23cm. Cond.: G
Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R