Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven, P.H. Dillen
Startprijs 60 EUR

Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R

Schilderij, A. Middelhoek
Startprijs 60 EUR

A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G

Havengezicht, Toon
Resultaat: 60 EUR

Toon ca. 1950, olieverf op paneel, Rotterdams havengezicht 57x35cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, deinende zee 60x80cm. Cond.: G

J.P.C. van Os 1919
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G

Schilderij, paarden
Resultaat: 60 EUR

H. Dupont 21e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats voor paarden 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Spiers
Resultaat: 60 EUR

K. Spiers 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met dochter 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Startprijs 60 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, boten op meer
Startprijs 60 EUR

Monogram ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met zeilboot 40x30cm. Cond.: M-R

Schilderij, zeilboot
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G

Schilderij Aziatisch, kip
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.

T. Scheep, boten op zee
Resultaat: 95 EUR

T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G

Jochem de Graaf, figuren
Resultaat: 90 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G

Schilderij, S. Plokker
Startprijs 60 EUR

J.H. Plokker 51 (Rotterdam 1907 - ), olieverf op linnen, Jezus danst met engel 50x60cm. Cond.: R-G

Schilderij, Theo Hoogens
Startprijs 60 EUR

Theo Hoogers ca. 1940, olieverf op linnen, herder met komende schapen 40x60cm. Cond.: G

2 Ikonen
Startprijs 65 EUR

Twee ikonen: Opdracht van Jezus in de tempel met Simeon en Hannah en Geboorte van Maria. Joachim en Anna en vroedvrouw met Maria als pasgeborene. Oost-Europa 14x12cm.

Pit van Loo
Resultaat: 70 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, zon door de bomen 50x40cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rozen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G

Japans schilderij, gesigneerd
Startprijs 70 EUR

Japans gesigneerd ca. 1930, gouache op zijde, geisha met kind 35x43cm. Cond.: G

C. Cornelisz, strand
Startprijs 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met parasols en figuur 25x20cm. Cond.: G

C. Cornelisz, aardbeien
Startprijs 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, aardbeien 18x13cm. Cond.: G

Ton van E.E.
Startprijs 70 EUR

Ton van EE 1938, olieverf op paneel, landschap met kerk 45x35cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rode bessen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G

C. Cornelisz, citroen
Startprijs 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, citroen 18x13cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, tulpen
Startprijs 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, figuren groot
Startprijs 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Startprijs 70 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

Ongesigneerd, Orientaals
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1890 Orientaals, olieverf op paneel, pijprokende Orientaalse man 32x24cm. Cond.: G

Pastel, Souter
Startprijs 80 EUR

Monogram A.S. ca. 1930 (Andre Souter?), pastel op papier, liggend vrouwelijk naakt 39x24cm. Cond.: G

Ongesigneerd, boerderij
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur in het bos 41x32cm. Cond.: G

J. Stork, winter
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Zeefdruk, Onduidelijk
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G

C.J. v.d. Aa., winterlandschap
Resultaat: 110 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G

Schilderij, ijsgezicht
Resultaat: 60 EUR

S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, paarden
Startprijs 80 EUR

Gerlovina 21e eeuw, olieverf op paneel, paarden bij de drenkplaats 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, winters ijsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Aamsveen
Resultaat: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 76x56cm. Cond.: G

J.M. Roggs
Resultaat: 125 EUR

J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 100 EUR

J. ten Cate ca. 1920, olieverf op paneel, berkenpad met figuren 40x60cm. Cond.: G

Achterglas-schildering
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (achterglas-schildering, vermoedelijk Rusland), slapende boer bij paddestoelen 65x50cm.

Gubbels 1945
Startprijs 80 EUR

Gubbels 1945, olieverf op paneel, stilleven 58x45cm. Cond.: G

Houten lijst met pastel
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret 42x35cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G

Frans van Norden, aquarel
Startprijs 80 EUR

Franciscus Martinus van Noorden (Amsterdam 1887 - 1961 Utrecht), aquarel op papier, twee marionetten 31x41cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Startprijs 80 EUR

Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

W. van Boven, polderlandschap
Startprijs 80 EUR

W. van Boven (Willem van Boven, Heinkenzand 1864 - 1940 Loosduin), olieverf op linnen, Impressionistisch polderlandschap met boerderij en boer 35x35cm. Cond.: G

Schilderij, M. Schreuder
Resultaat: 160 EUR

M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, G.W. Knap
Resultaat: 180 EUR

G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij J. Guy, fruit
Resultaat: 90 EUR

J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Herman Brood
Startprijs 90 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Startprijs 90 EUR

Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.

Indonesische School?
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Indosesische School ca. 1950, Indonesische hut met figuren 38x31cm. Cond.: G

Hein Smit, gouache
Startprijs 100 EUR

Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G

Schilderij, Selhorst, woonwagen
Resultaat: 100 EUR

Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, P. v. Delft
Startprijs 100 EUR

P. van Delft, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Litho Corneille
Startprijs 100 EUR

Guilliaume Corneille '97 (Nr. 44/250), zeefdruk op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 100 EUR

Engelse School 19e eeuw, gesigneerd Fuller of Aulle, olieverf op linnen, interieur met vrouwen bij kaarslicht 38x28cm. Cond.: G

Schilderij, M.G. Yong
Startprijs 100 EUR

M.G. Yong 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm.

Schilderij, Jaap van Kregten
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Hongaars schilderij
Startprijs 100 EUR

Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, merktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G

Schilderij, Peter Klashorst
Resultaat: 100 EUR

Peter Klashorst, olieverf op (kranten)papier, vrouwelijk naakt 50x67cm. Cond.: G

Schilderij, Pieter van de
Startprijs 100 EUR

Cornelis v. de Zwalm ca. 1930, aquarel op papier, havengezicht met schepen 58x40cm. Cond.: G

Schilderij, F. Kochs
Startprijs 100 EUR

Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G

Tekening, Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Klinkenberg ca. 1900, gemengde technieken op papier, Amsterdams stadsgezicht met figuren 24x15cm. Cond.: G

Zeefdruk Corneille
Resultaat: 125 EUR

Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G

Indonesische School
Resultaat: 100 EUR

Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R

Portret boer
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G

2 Jugendstil schilderijen
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G

Bob ten Hope, litho
Resultaat: 120 EUR

Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G

Schilderij, Indonesisch landschap
Startprijs 120 EUR

B. Koman ca. 1930, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuur en rijstvelden 48x70cm. Cond.: G

Schilderij, tin en fruit
Startprijs 120 EUR

D. Marin 21e eeuws, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G

F. Hoos, straatje met kerk
Resultaat: 120 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Katwijk
Startprijs 120 EUR

Timmermans ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 36x45cm. Cond.: G

Schilderij, Ton van Tast
Startprijs 125 EUR

Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G

Zeefdruk, Guillaume
Startprijs 125 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume, zeefdruk op papier, Faces 54x73cm. Cond.: G

Wim Bos, aquarel
Startprijs 125 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 - 1974), gemengde techniek op papier, Rotterdamse haven 61x46cm. Cond.: G

Gerard Nijland
Startprijs 125 EUR

Gerard Nijland, olieverf op linnen, bomschuiten bij avond op het strand 50x60cm. Cond.: G

Gesigneerd, J. Kobel
Resultaat: 135 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Jo Drinkwaard 1953 Danseres
Startprijs 125 EUR

Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 39x22cm. Cond.: G

Jo Drinkwaard, vrouw met parasol
Startprijs 125 EUR

Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 22x32cm. Cond.: G

Gesign. H. Ronner
Resultaat: 160 EUR

H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G

Hollandse School
Startprijs 130 EUR

Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M

H.C. Kranenburg
Startprijs 130 EUR

H.C. Kranenburg (1917 - 1987), olieverf op linnen, boerderij met waterput en koeien 50x70cm. Cond.: G

F. Thurmaier München
Startprijs 130 EUR

F. Thurmaier München (Münchener Schule ca. 1910), olieverf op linnen, winters bergdorp met reeën 60x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, aak met koren 50x40cm. Cond.: R

Ets, Toorop (ongesigneerd)
Startprijs 150 EUR

Jan Toorop (1858 - 1928) ongesigneerd, ets op papier, religieuze voorstelling met figuren en stadsgezicht 20,5x14,5cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Startprijs 150 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Startprijs 150 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G

Schilderij, meisje bij rivier
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G

3-Luik Theo Wolvecamp
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp atelier 1992 (1925 - 1992), pastel op papier, 3-luik abstracte compositie 49x21cm. Cond.: G

Falk, onduidelijk
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, aquarel op papier, valk op een tak 31x23cm. Cond.: G

Theo Wolvecamp, wasco
Startprijs 150 EUR

Atelier Theo Wolvecamp 1992 (Hengelo 1925 - Amsterdam 1992), pastel op papier, abstracte compositie 50x23cm. Cond.: G

Monogram V.L., Vesuvius
Resultaat: 150 EUR

Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R

Corneille
Startprijs 150 EUR

Guilliaume Corneille, zeefdruk op papier, naakte vrouw met duif nr. 53/200, 24x30cm. Cond.: G