Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G
Henk Albers (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap 60x80cm. Cond.: G
Frans Hoos? ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij aan het water 18x24cm. Cond.: G
Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G
Bernard Medema, olieverf op linnen, huis met poort en boerenvrouw 24,5x18,5cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw, ingekleurde gravure, Verre door Tirion 1753, 22x18cm. Cond.: G
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Otto Dix ca. 1960, lithografie op papier, Die Klugen und die törlichten Jungfrauen 29x23cm. Cond.: G
Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardekar op de kade 40x50cm. Cond.: G
Twee tekeningen Kyrillisch gesigneerd, houtskooltekeningen uit 1945 op papier, voorstelling van een villa en een kasteel 49x35cm. Cond.: G
Lithografie op papier, oude vossenjacht, Teli Hang en pleine Chasse 47x30cm. Cond.: G
Riek Eenkhoorn Voogd (Almelo), olieverf op paneel, bloemencompositie 30x40cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw , gravure op papier, "Breda anno 1500", B.F. Immink sculp 1743 D. De Swart del 1739, 36x25cm. Cond.: R-G
N. Chalue apreuve d'artiste, grafiek op papier, "Le Bane" 27x23cm.
Van Meulen ca. 1930, ingekleurde ets op papier, dorpsgezicht met gracht 80x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 24x18cm. Cond.: G
Atelief Bauffy Hungary, olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molen 21x15cm.. Anekdote achterzijde Cond.: G
B.J. Blommers (1845 - 1914), ets op papier, vrouw in interieur 9x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse empire etsen "Me. Sayer sculpt", ets op papier, voorstelling van empire tafelstukken 34x21cm. Cond.: G
Drie werken van Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte composities 9x14cm. Cond.: G