Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G
Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G
J. Hamel, olieverf op paneel, vaas met rozen 20x24cm. Cond.: G
S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G
Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G
J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij op heide 50x70cm. Cond.: G
Twee litho's op papier v. Wijngaarden 2834/3000, figuren in landschap 28x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x60cm. Cond.: G
Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G
Monogram VDR, ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen, 40x60cm., Cond.:G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G
Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G